Peklo / Hlavní zprávy / Ray Shero byl jmenován novým generálním manažerem New Jersey Devils!

Ray Shero byl jmenován novým generálním manažerem New Jersey Devils!

Lou Lamoriello skončil na postu generálního manažera New Jersey Devils. Jako náhradu za sebe jmenoval Raye Shera a v klubu bude nadále pokračovat jako týmový prezident!

Dnes v 16:00 (22:00 SEČ) byla v New Jersey svolána speciální tisková konference s manažerem Louem Lamoriellem. Nikdo netušil proč.

Posléze ovšem vylezla na povrch šokující informace! Lou Lamoriello, který v klubu jako GM působil od roku 1987, skončil na tomto postu a jako náhradu za sebe jmenoval Raye Shera, bývalého manažera Pittsburghu.

Jako týmový prezident nadále bude Lamoriello ovšem pokračovat. “Tento krok majitelé podpořili naprosto bez výhrad,” prozradil Lou Lamoriello.

Shero také ve své kompetenci bude mít volbu nového hlavního trenéra New Jersey. Navíc Ďáblové nemusí Pittsburghu platit žádnou kompenzaci za jeho najmutí.

Mohl být jedním z důvodů této změny Lamoriellův věk? “Je to správná věc. Musíme být upřímní, čas už nadešel,” odpověděl zkušený mazák, který svůj tým dovedl ke 3 Stanley Cupům.

Zdroj obrázku: nhl.com, Dave Sandford

Čtěte také

Na ledě Hurricanes to budou mít Devils těžké

Zápasy Back-to-back nejsou mezi hráči moc oblíbené, avšak všechny týmy je musí absolvovat. Dnes v noci od 1:00 SEČ se ďáblové představí na ledě Caroliny Hurricanes. Novinky z kabiny Devils:➡️ Sestava pro dnešní zápas bude známa až temně před zápasem➡️ Do branky nastoupí Louis Domingue Předpokládaná sestava:Domingue (Blackwood) – Greene, Subban, Butcher, Severson, Müller, Carrick – Bratt, …

Ďáble, co na to říkáš...?