Peklo / Hlavní zprávy / Ray Shero byl jmenován novým generálním manažerem New Jersey Devils!

Ray Shero byl jmenován novým generálním manažerem New Jersey Devils!

Lou Lamoriello skončil na postu generálního manažera New Jersey Devils. Jako náhradu za sebe jmenoval Raye Shera a v klubu bude nadále pokračovat jako týmový prezident!

Dnes v 16:00 (22:00 SEČ) byla v New Jersey svolána speciální tisková konference s manažerem Louem Lamoriellem. Nikdo netušil proč.

Posléze ovšem vylezla na povrch šokující informace! Lou Lamoriello, který v klubu jako GM působil od roku 1987, skončil na tomto postu a jako náhradu za sebe jmenoval Raye Shera, bývalého manažera Pittsburghu.

Jako týmový prezident nadále bude Lamoriello ovšem pokračovat. “Tento krok majitelé podpořili naprosto bez výhrad,” prozradil Lou Lamoriello.

Shero také ve své kompetenci bude mít volbu nového hlavního trenéra New Jersey. Navíc Ďáblové nemusí Pittsburghu platit žádnou kompenzaci za jeho najmutí.

Mohl být jedním z důvodů této změny Lamoriellův věk? “Je to správná věc. Musíme být upřímní, čas už nadešel,” odpověděl zkušený mazák, který svůj tým dovedl ke 3 Stanley Cupům.

Zdroj obrázku: nhl.com, Dave Sandford

Čtěte také

Potvrdí Schneider vzestup svých výkonů ze závěru loňské sezony?

Mezi nejdůležitější muže, kteří ovliví nadcházející sezonu Devils, patří bezesportu brankář Cory Schneider. Podívejme se, jak se vyvíjela situace v našem brankovišti v sezoně 2018/2019 a co přinese nadcházející ročník. Jaká jsou očekávání od naší brankářské jedničky? Corymu Schneiderovi je mometálně 33 let (nar. 18. března 1986). V minulém ročníku zaznamenal ve 23 zápasech bilanci …

Leave a Reply

Your email address will not be published.