Peklo / Hlavní zprávy / Eric Gelinas prodloužil s Ďábly smlouvu o dva roky!

Eric Gelinas prodloužil s Ďábly smlouvu o dva roky!

Jak se očekávalo, obránce Eric Gelinas k arbitráži nepůjde. Dnes totiž podepsal s Devils nový dvouletý kontrakt.

Smlouva je v hodnotě 3,15 milionů dolarů celkově. V sezoně 2015/2016 si Gelinas vydělá 1,5 milionu a v dalším ročníku o 150 tisíc dolarů více.

“Nějakou dobu jednali, takže jsem jen čekal na novinky od mého agenta. Ten mi dnes zavolal, že se domluvili na podmínkách,” řekl Gelinas deníku The Record. “Jsem se smlouvou moc spokojený!”

Gelinas se 1. července stal chráněným volným hráčem a 21. července měl jít k arbitráži. Sám ale tušil, že k tomu asi nedojde.

“Četl jsem článek, že 95 procent hráčů k arbitráži ani nejde. To je opravdu velké číslo,” uznal “Gelly”.

Kanadský obránce má na svém kontě 122 utkání v NHL s 13 góly a 35 asistencemi. Na novou sezonu se už teď těší.

“Bude to s těmi všemi změnami velmi zajímavé. Nová éra, takže se těším na práci s novými lidmi. Vypadá to na velmi dobrý a mladý trenérský štáb. Těším se, až je všechny poznám,” řekl na závěr svého rozhovoru.

Zdroj: Blog Fire & Ice, Tom Gulitti

Zdroj obrázku: nhl.com, Bruce Bennett

Komentáře

Čtěte také

DEVILS MAJÍ PRVNÍ VOLBU

JE TO DOMA New Jersey Devils zažívají Dejavu a po dvou letech opět budou v Draftu, konaném 21. června 2019 ve Vancouveru, vybírat z prvního místa! Dle odborné veřejnosti je předpokládanou jedničkou draftu je americký útočník Jack Hughes. Konečné výsledky loterie: 1 . New Jersey Devils2. New York Rangers3. Chicago Blackhawks4. Colorado Avalanche5. Los Angeles …

Ďáble, co na to říkáš...?