Peklo / Hlavní zprávy / Salvador se sešel s generálním manažerem, ale stále neví, co bude dál

Salvador se sešel s generálním manažerem, ale stále neví, co bude dál

Minulý týden se Bryce Salvador sešel s generálním manažerem Rayem Sherem, ale o budoucnosti stále není rozhodnutý. Kde bude hrát v sezoně 2015/16 je tak nejisté…

“Mluvil jsem s Rayem minulý týden a bylo to skvělé,” neskrýval nadšení Salvador. Kapitán Devils v uplynulém ročníku odehrál jen pár utkání kvůli zdravotním problémům. 1. července mu vypršel kontrakt a zatím stále nový nepodepsal, momentálně si ani není jistý, jestli bude pokračovat v kariéře.

Ani po posledním setkání není jasno. Ve hře jsou tak stále tři možnosti – bude pokračovat u Devils, ale už ne jako kapitán; podepíše s jiným týmem; ukončí kariéru.

Ray Shero si myslel, že by byl dobrý nápad se s ním sejít. Veškeré předešlé rozhovory totiž Salvador vedl s Louem Lamoriellem.

Kanadský obránce plánuje, že se připojí k tréninkovému kempu u nějakého týmu, i kdyby neměl kontrakt. Zástupci New Jersey se k tomuto zatím nevyjádřili.

Ďáblové ale kádr chtějí výrazně omladit, takže je velmi pravděpodobné, že se Bryce Salvador v organizaci již neobjeví. Každopádně, teď je důležité jen jedno, a to je zdraví!

Jak to bude v příští sezoně s Brycem Salvadorem? Zahlastuje v anketě na webu!

Zdroj: Blog Fire and Ice, Tom Gulitti

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …

Ďáble, co na to říkáš...?