Peklo / Preview / Dnes v přípravě proti Islanders

Dnes v přípravě proti Islanders

Po dvou prohrách – 0:2 s Bostonem a 3:6 s Rangers – čeká na Devils další přípravné utkání. V Barclays Center se postaví Islanders. Islanders zatím hráli pouze s Flyers, které porazili 2:3. Za Ostrovany si připsala gól i jejich hvězda – John Tavares. Specifický bude duel pro Marka Židlického, který si zahraje proti Ďáblům.

Týmy se domluvily, že si bez ohledu na skóre zahrají po 3. třetině prodloužení 3 na 3.

Z šatny Devils dorazila dobrá zpráva, Reid Boucher už je připravený hrát. Boucher, který měl otřes mozku po zápase mladíků proti Buffalu, se vrátí do sestavy právě proti Islanders. ,,Je pro něj skvělé, že se vrátil tak brzy,” řekl kouč Hynes. ,,Tvrdě dřel. A teď se vrátil, prošel vyšetřeními, ranním tréninkem a šlo na něm vidět, jak je hladový po hře. Tudíž by měl být připravený na hru.”

V dnešním zápase se možná dočkáme i Vojty Mozíka, který by po problémy s kolenem měl být už fit. ,,Dnes večer chceme vytvořit finální sestavu, ale chceme mu dát ještě jeden plný trénink, abychom zjistili zda může hrát nebo ne,” řekl Hynes. ,,Pravděpodobně se tedy rozhodneme dnes večer.” 

Proti Islanders by měl celý zápas v bráně strávit Cory Schneider, který již před přípravou řekl, že chce odehrát alespoň tři ze šesti zápasů. Jeho náhradníkem bude MacKenzie Blackwood.

Naopak česká legenda v dresu New Jersey – Patrik Eliáš – si pravděpodobně na svůj první start ještě počká. Eliáš má problém s kolenem a není jisté zdali si vůbec v přípravě zahraje.

Severson pravděpodobně jen tak nezapomene na dnešní trénink. V souboji se Zachou si pomohl hokejkou a to se nelíbilo kouči Hynesovi. Ten si vzal Seversona na paškál a dal lekci celému týmu. Nechal Seversona bez odpočinku svádět souboje 1 na 1 s Ruutuem a poté znova se Zachou. Kouč nebyl spokojený se zbytečnými fauly hokejkou, kteří jeho hráči předvedli v posledních zápasech, i proto byl trénink hodně zaměřený na situace jeden na jednoho.

Složení útoků: Pavel Zacha-Adam Henrique-Kyle Palmieri, Stefan Matteau-Sergey Kalinin-Lee Stempniak, Tyler Kennedy-Jacob Josefson-Reid Boucher, Tyler Pierre-Luc Letourneau-Leblond-Jim O’Brien-Blake Pietila.

Obrana: Jon Merrill-Damon Severson;, Eric Gelinas-Vojtěch Mozík; Seth Helgeson-Marc-Andre Gragnani; Josh Jacobs.

Gólmani: Cory Schneider, MacKenzie Blackwood.

zdroj: Fire & Ice Blog

Komentáře

Čtěte také

DEVILS MAJÍ PRVNÍ VOLBU

JE TO DOMA New Jersey Devils zažívají Dejavu a po dvou letech opět budou v Draftu, konaném 21. června 2019 ve Vancouveru, vybírat z prvního místa! Dle odborné veřejnosti je předpokládanou jedničkou draftu je americký útočník Jack Hughes. Konečné výsledky loterie: 1 . New Jersey Devils2. New York Rangers3. Chicago Blackhawks4. Colorado Avalanche5. Los Angeles …

Ďáble, co na to říkáš...?