Peklo / Preview / Dnes v přípravě proti Islanders

Dnes v přípravě proti Islanders

Po dvou prohrách – 0:2 s Bostonem a 3:6 s Rangers – čeká na Devils další přípravné utkání. V Barclays Center se postaví Islanders. Islanders zatím hráli pouze s Flyers, které porazili 2:3. Za Ostrovany si připsala gól i jejich hvězda – John Tavares. Specifický bude duel pro Marka Židlického, který si zahraje proti Ďáblům.

Týmy se domluvily, že si bez ohledu na skóre zahrají po 3. třetině prodloužení 3 na 3.

Z šatny Devils dorazila dobrá zpráva, Reid Boucher už je připravený hrát. Boucher, který měl otřes mozku po zápase mladíků proti Buffalu, se vrátí do sestavy právě proti Islanders. ,,Je pro něj skvělé, že se vrátil tak brzy,” řekl kouč Hynes. ,,Tvrdě dřel. A teď se vrátil, prošel vyšetřeními, ranním tréninkem a šlo na něm vidět, jak je hladový po hře. Tudíž by měl být připravený na hru.”

V dnešním zápase se možná dočkáme i Vojty Mozíka, který by po problémy s kolenem měl být už fit. ,,Dnes večer chceme vytvořit finální sestavu, ale chceme mu dát ještě jeden plný trénink, abychom zjistili zda může hrát nebo ne,” řekl Hynes. ,,Pravděpodobně se tedy rozhodneme dnes večer.” 

Proti Islanders by měl celý zápas v bráně strávit Cory Schneider, který již před přípravou řekl, že chce odehrát alespoň tři ze šesti zápasů. Jeho náhradníkem bude MacKenzie Blackwood.

Naopak česká legenda v dresu New Jersey – Patrik Eliáš – si pravděpodobně na svůj první start ještě počká. Eliáš má problém s kolenem a není jisté zdali si vůbec v přípravě zahraje.

Severson pravděpodobně jen tak nezapomene na dnešní trénink. V souboji se Zachou si pomohl hokejkou a to se nelíbilo kouči Hynesovi. Ten si vzal Seversona na paškál a dal lekci celému týmu. Nechal Seversona bez odpočinku svádět souboje 1 na 1 s Ruutuem a poté znova se Zachou. Kouč nebyl spokojený se zbytečnými fauly hokejkou, kteří jeho hráči předvedli v posledních zápasech, i proto byl trénink hodně zaměřený na situace jeden na jednoho.

Složení útoků: Pavel Zacha-Adam Henrique-Kyle Palmieri, Stefan Matteau-Sergey Kalinin-Lee Stempniak, Tyler Kennedy-Jacob Josefson-Reid Boucher, Tyler Pierre-Luc Letourneau-Leblond-Jim O’Brien-Blake Pietila.

Obrana: Jon Merrill-Damon Severson;, Eric Gelinas-Vojtěch Mozík; Seth Helgeson-Marc-Andre Gragnani; Josh Jacobs.

Gólmani: Cory Schneider, MacKenzie Blackwood.

zdroj: Fire & Ice Blog

Komentáře

Čtěte také

Prežívajú Diabli najlepšie leto v histórii organizácie? Rok 1991 by bol určite proti!

Vedeniu Devils sa počas 38 dní podarilo získať veľmi kvalitné portfólio hráčov – do tímu z Newarku postupne prišli Jack Hughes, P.K. Subban, Wayne Simmonds a v priebehu minulého týždňa zatiaľ posledná posila Nikita Gusev. Fanúšikovia Devils môžu byť naozaj spokojní s posilnením ich obľúbeného tímu, ktorý sa bude snažiť o návrat do vyraďovacích bojov …

Leave a Reply

Your email address will not be published.