Peklo / Ohlasy / Henrique: Podobně se musíme snažit celý rok

Henrique: Podobně se musíme snažit celý rok

Do třetice všeho dobrého? V případě Ďáblů ne, hokejisté New Jersey ani ve třetím přípravném zápase nepředvedli výkon hodný vítěze a přenechali oslavu domácím New York Islanders. Co k utkání řekli Henrique a kouč Hynes?

„Při rovnoměrném počtu hráčů jsme hráli v kvalitním tempu, ve druhé třetině se nám dařila i hra na ofenzivní části hrací plochy. Díky tomu jsme vstřelili gól,“ okomentoval John Hynes dobrou herní pasáž jeho svěřenců.

Podle názoru trenéra možná Devils doplatili také na to, že jim v určitých okamžicích nepřálo více štěstí: „Aktivitu jsme si přenesli do třetí periody, ale možná jsme trávili až moc času vepředu a zůstávala volná zadní vrátka. K tomu během druhého dějství trefili Josefson se Seversonem v nadějných pozicích jenom tyčku.“

„Rozhodně musím ocenit, že hráči ani za nepříznivého skóre 0:2 nic nevzdali a dali na naše pokyny mezi první a druhou třetinou, čímž se nám povedlo vrátit zpět do hry,“ pokračoval v hodnocení Hynes.

I přes slibné představení ovšem Ďáblové vyšli z duelu znovu úplně naprázdno. Přitom rozhodující vedení získali Islanders už v 6. minutě, kdy k úvodní Nelsonově trefě přispěl druhým zářezem Travis Hamonic.

„Po první části jsme se zlepšili a zpřesnili hru. Dostávali jsme více možností na útočném území, plnili jsme všechny body taktiky,“ glosoval těsnou porážku Adam Henrique. „Pokud budeme podobně pracovat celý rok, určitě to našemu projevu pomůže,“ uvažuje šikovný útočník New Jersey.

zdroj: blog Fire and Ice

foto: islanders.nhl.com (Bruce Bennett)

Čtěte také

New Jersey Devils 2018/2019: Obránci

Náš seriál převzatý od Chrise Ryana z nj.com a upravený podle našeho uvážení pokračuje druhým dílem. Dnes se podíváme na zub obráncům v organizaci Devils! Sami Vatanen Netrvalo dlouho a stal se tento Fin top obráncem v sestavě New Jersey Devils. Po trejdu za Adama Henriquea a Josepha Blandisiho se brzy Vatanen dostal do prvního …

Ďáble, co na to říkáš...?