Peklo / Hlavní zprávy / Eliáš nestihne začátek sezony. Je to ztráta, ví trenér

Eliáš nestihne začátek sezony. Je to ztráta, ví trenér

Špatná zpráva. Český útočník Patrik Eliáš zmešká kvůli zranění kolena začátek sezony.

Bolest pravého kolena ho trápila po celou dobu tréninkového kempu, takže se ho nemohl účastnit. Začalo se tedy spekulovat, jestli vůbec rodák z Třebíče stihne začátek sezony. Bohužel nestihne…

Ďáblové totiž nechtějí 39letého útočníka nasadit do zápasu bez jakékoliv herní i tréninkové praxe a riskovat tak jeho zdravotní stav.

“Sice už několikrát sám bruslil, ale takhle přesně to bude,” řekl ve středu generální manažer Ray Shero.

Eliáš tak novou sezonu začne na listině zraněných, což znamená, že do úterního odpoledne musí Devils z aktuální sestavy odepsat už jen tři hráče.

“Neřekl bych, že nám to usnadní práci. Už jen kvůli tomu, že kdybychom měli Patrika Eliáše v sestavě, tak by to pro nás byl bonus,” lituje trenér John Hynes toho, že přijde ze začátku o jednu z útočných opor. “Je klíčovou součástí týmu, takže je to ztráta. Někteří kluci teď aspoň dostanou šanci se ukázat, když Patrik nebude v sestavě.”

Zdroj: Blog Fire and Ice, Tom Gulitti

Zdroj obrázku: nhl.com, Andy Marlin

Komentáře

Čtěte také

DEVILS MAJÍ PRVNÍ VOLBU

JE TO DOMA New Jersey Devils zažívají Dejavu a po dvou letech opět budou v Draftu, konaném 21. června 2019 ve Vancouveru, vybírat z prvního místa! Dle odborné veřejnosti je předpokládanou jedničkou draftu je americký útočník Jack Hughes. Konečné výsledky loterie: 1 . New Jersey Devils2. New York Rangers3. Chicago Blackhawks4. Colorado Avalanche5. Los Angeles …

Ďáble, co na to říkáš...?