Peklo / Hlavní zprávy / Eliáš začal bruslit, Schneider netrénoval a Moore byl na rentgenu

Eliáš začal bruslit, Schneider netrénoval a Moore byl na rentgenu

Cory Schneider a John Moore možná přijdou o utkání s Nashvillem. Lepší zprávou je to, že Patrik Eliáš konečně začal bruslit a blíží se jeho návrat na led.

Cory Schneider
Brankář Ďáblů dnes netrénoval, jelikož byl se svou těhotnou ženou Jill, která brzy očekává narození prvního potomka. Zítra by se měl Schneider k týmu připojit, ale kouč John Hynes si s ním chce ještě promluvit.

“Musíme zjistit, jak na tom je. Zítra se vrátí a v tu dobu se také rozhodneme,” řekl kouč New Jersey.

V neděli měl tým volno a tak jednička Ďáblů netrénovala dva dny v kuse. Možná proto dostane prostor Keith Kinkaid, jenž chytal už ve Washingtonu. “Připraven musíte být vždy,” hlásí náhradní brankář Devils.

John Moore
Dnes obránce Ďáblů rovněž netrénoval, jelikož byl na rentgenu kvůli zranění pravého předloktí. To se mu přihodilo poté, co zblokoval tvrdou ránu Alexe Ovečkina krátce před brankou Marcuse Johanssona v přesilové hře. Přesto se ještě zvedl a snažil se bránit.

Rentgen byl naštěstí negativní a prokázal, že o nic vážného nejde.

“Je to dobrý, cítím se v pohodě,” usmíval se John Moore. “Jsem připravený hrát v dalším utkání.”

Trenér John Hynes si tím ovšem tak jistý není. “Uvidíme, jak se bude cítit zítra. Dnes alespoň trochu bruslil. Zítra se rozhodneme, dnes jsme si nejistí,” řekl.

“Je to od něj ale skvělé, rádi to vidíme. Zblokoval dvě tvrdé střely a jsme rádi, že se cítí dobře,” vysekl mu poklonu.

Patrik Eliáš
Zranění pravého kolena už se mírní, Eliáš pokračuje v úspěšné rekonvalescenci a už začal bruslit. Zatím to ovšem nepřehání a je velmi opatrný.

Zdroj: Blog Fire and Ice, Tom Gulitti

Zdroj obrázku: nhl.com, Andy Marlin

Komentáře

Čtěte také

DEVILS MAJÍ PRVNÍ VOLBU

JE TO DOMA New Jersey Devils zažívají Dejavu a po dvou letech opět budou v Draftu, konaném 21. června 2019 ve Vancouveru, vybírat z prvního místa! Dle odborné veřejnosti je předpokládanou jedničkou draftu je americký útočník Jack Hughes. Konečné výsledky loterie: 1 . New Jersey Devils2. New York Rangers3. Chicago Blackhawks4. Colorado Avalanche5. Los Angeles …

Ďáble, co na to říkáš...?