Peklo / Ohlasy / Po třetí prohře to s Devils vypadá mizerně, prosadili se pouze jednou

Po třetí prohře to s Devils vypadá mizerně, prosadili se pouze jednou

Ďáblové v dnešním prohraném zápase před jedenácti tisíci fanoušky inkasovali dvě branky do prázdné, sami se prosadili pouze jednou při hře 6 na 4. Byl to frustrující zápas, New Jersey si vytvořilo několik kvalitních příležitostí. Pekka Rinne pochytal vše až na střelu Palmieriho dvě minuty před koncem.

Ďáblové stále čekají na svou první výhru pod koučem Johnem Hynesem, ve třech zápasech vstřelili pět branek a pouze jednu při hře 5 na 5. “Musíme najít cestu, jak zvítězit, jsme v procesu, je to výzva než spíš frustrace, ” komentuje výsledky trenér Hynes. Dalším soupeřem bude San Jose, to s trenérem DeBoerem ještě neprohrálo a navíc zatím inkasovalo pouze jednou. “Chceme vyhrát, ” řekl rozhodně kapitán Greene.

Ďáblové nedokážou udržet vedení, nevytvořili si dostatek šancí, a když už, Pekka Rinne na vše viděl, nebyly to žádné dorážky a spoustu střel na slepo. “Jasně, že chceme konečně v zápase vést, ale oni se jako první prosadili z přesilové hry, byly jsme lepší během posledních dvou třetin, ale rozhodl první gól, ” zklamaně klopil oči Henrique.

Ďáblové nemají moc útočné síly, nebudou skórovat, čistě z talentu. Hráči pořád mluví o tom, že musí tvrdě pracovat a dělat maličkosti, aby se zlepšili, zatím ale neudělali ani dost pro to, aby hráli vyrovnaně a tvořili si gólové příležitosti. I to je jeden z d§vodů, proč trenér Hynes dnes nasadil šestého útočníka místo gólmana už 3 minuty před koncem zápasu. (Josi skóroval 19 vteřin na to)

“Musíme si vytvářet víc šancí, s Pekkou, pokud nebudeme mít lidi před brankou, to nepůjde, všechno pochytá. Všichni gólmani v téhle lize chytí puk, pokud ho vidí. Musíme se víc tlačit před bránu. Častokrát se pohybujeme okolo ní, ale ne před ní,” řekl Greene. Palmieri souhlasil a přidal, že musí hrát víc agresivněji. “Máme spoustu rychlých hráčů, musíme jejich schopnosti využít. Snad to do pátku vyladíme.”

Ďáblové to ale po páteční návštěvě Sharks nebudou mít lehčí, v neděli je čeká v Madison Square Garden New York Rangers a pak hostí Arizonu, která překvapivě zatím oba zápasy vyhrála.

Hynes své svěřence udržuje v dobré náladě, pozitivně naladěné. “Jsme v jakémsi “procesu”, je tu mnoho věcí, které se musíme naučit a zlepšit. Negativita a frustrace nic nevyřeší. Musíme se prohrabat tím, čím procházíme a najít cestu, jak zvítězit,” řekl Hynes.

Zdroj: Blog Fire and Ice, Tom Gulitti

Zdroj obrázku: nhl.com, Andy Marlin

Čtěte také

Kouč Binghamtonu pevne verí, že sa Brett Seney môže stať úspešným profesionálom

Mark Dennehy prišiel do organizácie New Jersey Devils len nedávno a ešte nemal dostatok času na spoznanie všetkých talentovaných mladíkov farmárskeho celku z Binghamtonu, ktorých bude viesť od ďalšej sezóny. Našťastie, na farme bude hráč, ktorého pozná veľmi dobre. 50-ročný odborník sledoval z prvej rady, ako sa Brett Seney postupne zlepšuje a naberá správny smer …

Ďáble, co na to říkáš...?