Peklo / Hlavní zprávy / Volte nejlepšího hráče měsíce LISTOPAD!

Volte nejlepšího hráče měsíce LISTOPAD!

Hlasujte na našem webu v anketě o nejlepšího hráče měsíce listopad! Ve výběru máte hned šest hráčů a v řádcích níže vám vysvětlíme, proč jsme vybrali právě je, a třeba vám pomůžeme ve výběru.

Devils odehráli v tomto měsíci celkem 12 utkání, z nichž přesně polovinu odehráli na domácím ledě v Prudential Center. Dohromady získali 13 z 24 možných bodů.

Kyle Palmieri
Letní posila Ďáblů z Anaheimu nasbírala v uplynulém období 10 bodů za pět gólů a stejný počet asistencí. “Palms” se tak dostal na čtvrté místo klubové produktivity a zatím dobře prokazuje svůj potenciál.

Lee Stempniak
Stempniak je rovněž novým mužem v sestavě New Jersey, přesto podává velice dobré výkony. V produktivitě je dokonce třetí. Pomohl mu k tomu především listopadový měsíc, kdy dal tři góly a na dalších sedm přihrál. Stejně jako Palmieri tak nastřádal 10 bodů.

Mike Cammalleri
Nejproduktivnější hráč celku z Newarku je “Cammy”. Zatím drží výtečný průměr získaného bodu na zápas, což dodržel i v listopadu, kdy si zapsal na své konto 12 bodů za čtyři góly a osm asistencí. Je tedy jednoznačným lídrem ofenzivy.

Adam Henrique
Opomíjet ovšem nelze ani oblíbence fanoušků (a především fanynek) “Rica”. Ten v listopadu dodržoval Movember a neholil si knír, který mu, dle jeho vlastních slov, několikrát poradil na ledě jak se zachovat. Díky tomu dal pět gólů a na stejný počet přihrál, s 11 zásahy je navíc nejlepším střelcem Devils v této sezoně.

John Moore
Pro některé možná překvapivé jméno. Moore přišel s pověstí spolehlivého defenzivního obránce a tuto roli plní na výbornou. Velice často se na ledě objevuje při oslabení a soupeři s ním mají problémy. Zatím má na svém kontě šest bodů za dva góly a čtyři asistence, přičemž pět z těchto bodů nasbíral právě v měsíci listopadu.

Cory Schneider
“Kdyby nehrál za Devils, získal by Vezinu Trophy pro nejlepšího brankáře,” tvrdili někteří fanoušci na konci minulého ročníku. “Schneids” je obrovskou oporou Ďáblů a nejinak tomu bylo i v měsíci listopadu, kdy odchytal 10 utkání s výtečnou úspěšností 94%! Jednou si dokonce připsal i čisté konto. Patří k nejlepším brankářům v celé lize.

A nyní už je volba jen na vás. Proto na webu v anketě vpravo hlasujte pro, podle vás, nejlepšího hráče měsíce listopadu. Anketu budeme vyhodnocovat přibližně v polovině měsíce, tak neváhejte a rozešlete jí mezi své přátele!

LET’S GO DEVILS!!!!!

Zdroj obrázku: nhl.com, Francois Lacasse

Čtěte také

Zajac nominován na cenu Billa Mastertona

Letos byl na cenu Billa Mastertona nominován hráč New Jersey Devils, Travis Zajac. Nominace vyhlašuje Asociace profesionálních hokejových novinářů.🏆 Zajac je nejdéle hrajícím hráčem v soupisce New Jersey Devils a za poslední sezónu dosáhl několika milníků.🤔 6. února 2020 zaznamenal 335. asistenci své kariéry, čímž se dostal na seznam nejlepších nahravačů Devils. Jeho 192. gól, …

Ďáble, co na to říkáš...?