Peklo / Ohlasy / Opět nám dal šanci vyhrát, je nadšený z výkonu Schneidera střelec Tlustý

Opět nám dal šanci vyhrát, je nadšený z výkonu Schneidera střelec Tlustý

Minulý zápas s Islanders byl propadák. Uvědomují si to jak trenéři, tak hráči. 

Předvedená hra byla tristní. “Jsme dobře obeznámeni s naší špatnou hrou. Mluvili jsme o tom, nemuseli jsme koukat na to, co trenér řekl novinářům, řekl nám to samé. Dostali jsme dost jasnou a hlasitou zprávu. A odpověděli jsme na ní úžasně,” řekl po vítězném zápase s Buffalem gólman Schneider.Nebyl to ten nejhezčí hokej. V prvních deseti minutách druhé třetiny ani jeden tým nevystřelil na bránu. “Přetlačovali jsme je v bitvách o puk, hráli jsme dobře, týmová hra. To jsme potřebovali proti dobrému týmu, jakým je Buffalo,” řekl trenér Hynes.

Vítěznou branku si připsal Lee Stempniak dvě minuty před koncem druhé třetiny. Brankou prolomil bezgólový zápas. “Viděli jsme nějaká videa, myslm, že nás trenér ušetřil těch špatných částí, věděli jsme, jaké situace to byly. Možná jsme se trochu obávali hrát konstruktivně, tím jsme se dostali ze hry,” hodnotil Stempniak.

“Nelíbilo se nám představení, jaké jsme v neděli předvedli. Chtěli jsme ukázat všem, že nedostaneme nic zadarmo. Byl to výborný týmový výkon. Všichni hráli opravdu tvrdě. Cory nám opět dal šanci vyhrát zápas,” řekl Jiří Tlustý, jenž skóroval první gól od 9. října. Schneider vychytal druhé čisté konto v sezoně, zastavil 25 puků. Zapotil se především ve třetí třetině, kdy na něj letělo 12 puků. “Dostat tři góly během třiceti minut není to, na co jsem zvyklý. Bylo proto důležité napravit to proti Buffalu,” byl rád Schneider.

Touto výhrou udrželi Devils druhou divokou kartu zajišťující play off. “Máme právě 7 zápasů během 12 dní, pak přestávku. Musíme se udržovat stále na vlně zisku bodů. O Vánocích trochu odreagujeme, vypneme,” těší se Schneider.

Henrique se vrátil do hry, odehrál přes 18 minut a připsal si asistenci, k tomu zablokoval tři střely. “Během první třetiny jsem se do toho zase dostal, je super být zpět,” řekl Henrique. S ním zpátky v lajně dokázali Devils nasadit svou kompletní první lajnu se Stempniakem a Cammallerim. “Adam je obrovskou součástí našeho týmu. Byl úžasný v každé situaci, na vhazování především. Bylo super mít je zpět,” byl rád Stempniak.

“Adam je velice efektivní hráč, upřímně, v Brooklynu jsme hráli špatně, sice jsme porazili Detroit, ale je super mít ho zpět,” je nadšený Cammalleri.

Ve čtvrtek v noci se Ďáblové utkají s Floridou na domácím ledě.

zdroj: fireandice.northjersey.com

zdroj obrázku: nhl.com

Komentáře

Čtěte také

DEVILS MAJÍ PRVNÍ VOLBU

JE TO DOMA New Jersey Devils zažívají Dejavu a po dvou letech opět budou v Draftu, konaném 21. června 2019 ve Vancouveru, vybírat z prvního místa! Dle odborné veřejnosti je předpokládanou jedničkou draftu je americký útočník Jack Hughes. Konečné výsledky loterie: 1 . New Jersey Devils2. New York Rangers3. Chicago Blackhawks4. Colorado Avalanche5. Los Angeles …

Ďáble, co na to říkáš...?