Peklo / Ohlasy / Tohle nebyl tým, jakým bychom chtěli být, přiznává Cammalleri

Tohle nebyl tým, jakým bychom chtěli být, přiznává Cammalleri

Výkony Ďáblů jsou v poslední době jako na houpačce. Po obratu s Detroitem prohra s Islanders, výhra s Buffalem a nyní přišla prohra 1:5 s Floridou.

“Po prohře (0:4) s Islanders jsme si řekli, že jsme takhle špatně hráli snad poprvé v sezoně, takže to můžeme hodit za hlavu,” přiznal Cory Schneider. “Stalo se nám to ale znovu, což už není jen alarmující. Musíme se ujistit, že se to nebude pravidelně opakovat!”

“Je to v popisu naší práce, abychom byli týmem, který zabrání tomu, aby se to opakovalo,” ví nejproduktivnější útočník Devils Mike Cammalleri. “Poprvé se nám něco takového stalo právě proti Isles a dnes znovu. Lhal bych, kdybych řekl, že nás to neštve. Musíme se na to ale zaměřit a napravit to.”

Proč tedy tým nemůže odehrát dva dobré zápasy za sebou? “To nevím,” hlesnul Cammalleri. “Sami jste to na ledě viděli, jak se to změní, ale nevím proč. Jsem si jistý, že to trenéři prozkoumají na videu, řeknou nám chyby a my to napravíme, ale po dnešku se těžko hledají dobrá slova.”

“To je dobrá otázka, protože se na ní ptáme sami sebe,” přiznal John Moore. “Je to frustrující, opradvu. Musíme to změnit, jiná cesta nevede.”

To stejné si samozřejmě uvědomuje i nejmladší hlavní trenér v NHL John Hynes.

“Během sezony něco takového nastane. U nás to nastalo a je jen na nás, jak se s tím vypořádáme,” pravil kouč Ďáblů. “Bohužel se často děje to, že po dobrém zápase zahrajeme špatně. Zaměřme se na to, zapracujme na tom a zlepšeme to! Nemůže to tak být celý rok, tak to pojďme napravit.”

Také Mike Cammalleri nabádá sebe a své spoluhráče k lepším výkonům.

“I kdyby se to stávalo všem týmům v NHL, není to přijatelné. Vždycky do toho musíme jít naplno a lépe. O výsledek se nesmíme obávat, jde jen o náš výkon. Tohle nebyl tým, jakým bychom chtěli být,” uzavřel rozhovor.

Zdroj: Blog Fire & Ice, Tom Gulitti

Zdroj obrázku: nhl.com, Bruce Bennett

Komentáře

Čtěte také

Prežívajú Diabli najlepšie leto v histórii organizácie? Rok 1991 by bol určite proti!

Vedeniu Devils sa počas 38 dní podarilo získať veľmi kvalitné portfólio hráčov – do tímu z Newarku postupne prišli Jack Hughes, P.K. Subban, Wayne Simmonds a v priebehu minulého týždňa zatiaľ posledná posila Nikita Gusev. Fanúšikovia Devils môžu byť naozaj spokojní s posilnením ich obľúbeného tímu, ktorý sa bude snažiť o návrat do vyraďovacích bojov …

Leave a Reply

Your email address will not be published.