Peklo / Hlavní zprávy / Volte nejlepšího hráče měsíce v prosinci!

Volte nejlepšího hráče měsíce v prosinci!

Máme pro vás anketu, ve které můžete již tradičně hlasovat o nejlepšího hráče v daném měsíci. Nyní máme před sebou hlasování za měsíc prosinec a nyní si představíme hráče, mezi kterými se bude rozhodovat.

V prosinci zvládli Ďáblové 15 zápasů, z toho dokázali 7x zvítězit, 2x si odnesli bod a 5x prohráli. Celkově byl prosinec velmi hektický, což také potvrzuje prosincový rozpis utkání. Pojďme se tedy nyní podívat na to, koho a proč jsme do prosincového hlasování vybrali.

Mike Cammalleri

Mike si v uplynulých 15 zápasech připsal 12 bodů, což je na poměry Devils velmi slušná statistika. Nastřílel 7 gólů a přidal 5 asistencí a to ho stále řadí na první místo produktivity mezi Ďábly a dle nás si tak právem zaslouží své místo v této anketě.

Kyle Palmieri

Palmieri je úkaz, který nás nepřestává udivovat. I v prosinci si udržel svoji perfektní formu a stejně tak jako Cammalleri, nasbíral 12 bodů. Dokázal však dát ještě o gól více a je tak v prosinci nejlepším střelcem. Jeho bilance je tedy 8+4, tedy 12 bodů.

Lee Stempniak

To, co bylo napsáno o Palmierim, by se dale taktéž říst o Stempniakovi. Ten nasbíral v prosinci jen o dva body méně, tedy 10 a zaujmul tak 3. místo v bodování Devils. Lee vstřelil 4 góly a přidal 6 asistencí.

Damon Severson

Další naší volbou je mladý obránce Damon Severson. Toho vybíráme proto, že to byl v prosinci nejproduktivnější obránce! K jednomu vstřelenému gólu přidal 3 asistence a celkem tak nasbíral 4 body.

Cory Schneider

No a poslední místo nemůže patřit nikomu jinému, než strážci naší svatyně. Díky Corymu, který ani v prosinci nešetřil krásnými zákroky, Devils posbírali hodně cenných bodů. K těmto zákrokům také přidal tento měsíc 2 shutouty! Odnesli to Buffalo Sabres a na Silvestra Senátoři. Čistá konta tak měla pořadová čísla 19. a 20. v Coryho kariéře.

Tolik tedy naše slova a volba je už nyní na vás! Hlasujte, sdílejte mezi ostatní! Listopadovou anketu vyhrál Cory Schneider, následován Adamem Henriquem a Mikem Cammallerim! Celkem hlasovalo 49 lidí, pojďme účast ještě zvýšit! GO DEVILS!

Čtěte také

Patří Patrik Eliáš do síně slávy?

V minulém týdnu byl odtajněn seznam nominovaných jmen, kteří byli nominováni do síně slávy NHL. Každý rok tak liga vybere několik jmen, která jsou pak v Torontu slavnostně přiřazena k již tak dlouhému seznamu výjimečných osobností nejvyšší hokejové ligy. Na tomto seznamu se objevilo i jméno útočníka, rodáka z Třebíče, Patrika Eliáše. Po čekání, zda …

Ďáble, co na to říkáš...?