Peklo / Hlavní zprávy / Volte nejlepšího hráče měsíce v prosinci!

Volte nejlepšího hráče měsíce v prosinci!

Máme pro vás anketu, ve které můžete již tradičně hlasovat o nejlepšího hráče v daném měsíci. Nyní máme před sebou hlasování za měsíc prosinec a nyní si představíme hráče, mezi kterými se bude rozhodovat.

V prosinci zvládli Ďáblové 15 zápasů, z toho dokázali 7x zvítězit, 2x si odnesli bod a 5x prohráli. Celkově byl prosinec velmi hektický, což také potvrzuje prosincový rozpis utkání. Pojďme se tedy nyní podívat na to, koho a proč jsme do prosincového hlasování vybrali.

Mike Cammalleri

Mike si v uplynulých 15 zápasech připsal 12 bodů, což je na poměry Devils velmi slušná statistika. Nastřílel 7 gólů a přidal 5 asistencí a to ho stále řadí na první místo produktivity mezi Ďábly a dle nás si tak právem zaslouží své místo v této anketě.

Kyle Palmieri

Palmieri je úkaz, který nás nepřestává udivovat. I v prosinci si udržel svoji perfektní formu a stejně tak jako Cammalleri, nasbíral 12 bodů. Dokázal však dát ještě o gól více a je tak v prosinci nejlepším střelcem. Jeho bilance je tedy 8+4, tedy 12 bodů.

Lee Stempniak

To, co bylo napsáno o Palmierim, by se dale taktéž říst o Stempniakovi. Ten nasbíral v prosinci jen o dva body méně, tedy 10 a zaujmul tak 3. místo v bodování Devils. Lee vstřelil 4 góly a přidal 6 asistencí.

Damon Severson

Další naší volbou je mladý obránce Damon Severson. Toho vybíráme proto, že to byl v prosinci nejproduktivnější obránce! K jednomu vstřelenému gólu přidal 3 asistence a celkem tak nasbíral 4 body.

Cory Schneider

No a poslední místo nemůže patřit nikomu jinému, než strážci naší svatyně. Díky Corymu, který ani v prosinci nešetřil krásnými zákroky, Devils posbírali hodně cenných bodů. K těmto zákrokům také přidal tento měsíc 2 shutouty! Odnesli to Buffalo Sabres a na Silvestra Senátoři. Čistá konta tak měla pořadová čísla 19. a 20. v Coryho kariéře.

Tolik tedy naše slova a volba je už nyní na vás! Hlasujte, sdílejte mezi ostatní! Listopadovou anketu vyhrál Cory Schneider, následován Adamem Henriquem a Mikem Cammallerim! Celkem hlasovalo 49 lidí, pojďme účast ještě zvýšit! GO DEVILS!

Čtěte také

GM Ray Shero zostáva trpezlivý, pokračuje v nastolenom pláne

Diabli nepatrili medzi aktívne tímy po otvorení trhu s voľnými hráčmi, nezískali ani jedno z dostupných zvučných mien a zamerali sa predovšetkým na doplnenie šírky kádra. Ray Shero tak ukázal, že sa naďalej drží vlastnej vytýčenej cesty za úspechom. Generálny manažér Devils Ray Shero ponúkol niektorým voľným hráčom zmluvu, ale ani v jednom prípade prípade …

Ďáble, co na to říkáš...?