Peklo / Hlavní zprávy / Volte nejlepšího hráče měsíce LEDEN!

Volte nejlepšího hráče měsíce LEDEN!

Cory Schneider

Máme pro vás anketu, ve které můžete již tradičně hlasovat o nejlepšího hráče v daném měsíci. Nyní máme před sebou hlasování za měsíc leden. Pojďme si představit hráče, mezi kterými se bude rozhodovat.

V lednu odehráli Ďáblové 12 zápasů, z nichž dokázali vyhrát přesně polovinu. Podívejte se na lednový rozpis utkání.

Pojďme se tedy podívat na všechny borce, které jsme do ankety tentokráte vybrali na základě statistik vypracovaných od kolegy Jana Zhejbala.

Cory Schneider

Brankářská jednička New Jersey už je takovou stálicí v této anketě. Cory podává famózní výkony, kterými si vysloužil pozvánku na Utkání hvězd. V lednu odchytal 11 zápasů a přispěl k šesti výhrám. Inkasoval pouze 20 branek a úspěšnost zákroků měl 93.4%. Navíc vychytal jedno čisté konto – a to v utkání na ledě Arizony, kde byl obrovskou oporou!

Lee Stempniak

Předsezonní posila Ďáblů se prezentuje ve velice dobrém stylu. Stempniak v lednu odehrál všechn dvanáct utkání a dokázal vstřelit pět branek. V tomto ohledu byl v týmu nejlepší, navíc stihl přidat tři asistence. Místo v anketě si tak určitě zaslouží.

Kyle Palmieri

Ani nejlepší střelec týmu z Newarku zde samozřejmě nechybí. Palmieri odehrál, stejně jako Stempniak, všechna utkání. Do branek soupeřů vsítil čtyři góly a přidal dvě nahrávky. Aktuálně je s 35 body třetím nejproduktivnějším hráčem mužstva.

Joseph Blandisi

Bylo zřejmé, že tento mladík má velký potenciál. Nikdo ovšem nečekal, že do ligy vlétne jako uragán. Ukázal se ve velice dobrém světle a během osmi zápasů dokázal na své konto zaznamenat celkem šest bodů! Premériové branky se dočkal v utkání s Ottawou, k ní navíc přidal v lednu pět asistencí.

Adam Larsson

Poslední místo v anketě si zaslouží švédský obránce Adam Larsson. Podle mnohých nejlepší zadák Ďáblů ve dvanácti zápasech vstřelil jeden gól z 11 střel a na dalších pět nahrál. Navíc průměrně strávil na ledě 22 minut a 45 sekund – větší porci už odehrál jen kapitán Andy Greene (23:15).

A nyní už je volba jen a pouze na vás! Hlasujte jako diví, sdílejte mezi přátele a oceňte nejlepšího Ďábla v lednu! Prosincovou anketu vyhrál Kyle Palmieri o pouhé procento před Corym Schneiderem. Kdo bude úspěšný tentokráte?

Komentáře

Čtěte také

Jack Hughes poprvé v Newarku. Představil číslo a vtipkoval

Jack Hughes, jednička draftu a rodící se superstar NHL, má po pátečním vybrání nabitý program. Z Vancouveru letěl rovnou do New Jersey, účastnil se zápasu slavných Yankees a v úterý jej již čekala první návštěva Prudential Center. Na baseballovém zápase Yankees byl osmnáctiletý Američan dokonce zvěčněn s Adamem Sandlerem, tedy představitelem Happyho Gilmora ze stejnojmenného …

Ďáble, co na to říkáš...?