Peklo / Hlavní zprávy / Volte nejlepšího hráče měsíce ÚNOR!

Volte nejlepšího hráče měsíce ÚNOR!

Máme pro vás anketu, ve které můžete již tradičně hlasovat o nejlepšího hráče v daném měsíci. Nyní máme před sebou hlasování za měsíc únor.

Pojďme se tedy podívat na všechny borce, které jsme do ankety tentokráte vybrali na základě statistik vypracovaných od kolegy Jana Zhejbala.

Adam Henrique

Rychlonohý útočník nosící číslo 14 na zádech odehrál v únoru všech 13 zápasů. Během nich si připsal dohromady sedm bodů za tři góly a čtyři asistence, v průměru na ledě strávil 19 minut a 44 sekund.

David Schlemko

Kreativní obránce dává zapomenout na loňskou nevydařenou sezonu a v dresu Devils překvapuje svými výkony. Během února zaznamenal pět bodů (2+3), na ledě strávil v průměru 20 minut a 24 vteřin a zájem o něj jevilo hned několik klubů. Schlemko ale zůstal v New Jersey, kde nyní dohraje seonu.

Joseph Blandisi

Tento mladičký forvard stále nepřestává překvapovat. Během 13 únorových zápasů dal čtyři góly a přidal čtyři asistence. Tři branky se mu navíc podařilo vsítit během přesilové hry. Několik zápasů mu trenér John Hynes dal prostor v první lajně.

Reid Boucher

I tento mladý útočník z Albany svými výkony pod koučem Hynesem překvapil. Za třináct zápůas v únoru nastřádal sedm bodů za 3+4, přitom na ledě v průměru nestrávil ani 14 minut. Střelecky je velmi aktivní, během druhého kalendářního měsíce vystřelil celkem 30krát. Aktivnější byl už jen Kyle Palmieri (36 střel).

Travis Zajac

Tento centr kraloval spíše v počtu asistencí. Za 13 zápasů stihl přihrát na šest branek, sám poté dvě přidal. Na ledě strávil v průměru 20 minut a 5 vteřin, jeden ze svých gólů dal i v oslabení.

A nyní už je volba jen a pouze na vás! Hlasujte jako diví, sdílejte mezi přátele a oceňte nejlepšího Ďábla v únoru! Lednovou anketu vyhrál Cory Schneider o pár hlasů před Josephem Blandisim. Brankářská jednička Ďáblů tentokráte nominována nebyla, uspěje tedy Blandisi? Nebo je vaším favoritem někdo jiný?

 Foto: nhl.com, Bruce Bennett

Čtěte také

Blue Jackets 5-0 Devils

Ďáble, co na to říkáš...?