Peklo / Ohlasy / Diabli prehrali aj štvrtý zápas proti Blue Jackets, Kinkaid opäť striedal

Diabli prehrali aj štvrtý zápas proti Blue Jackets, Kinkaid opäť striedal

New Jersey Devils včera opäť prehrali proti Columbusu Blue Jackets a ich šance na postup do play-off sú minimálne. Po včerajšom dni strácajú na druhú divokú kartu 8 bodov a do konca im zostáva odohrať 10 zápasov.

Hráči Devils opäť nenašli spôsob, ako vyhrať zápas proti Modrokabátnikom a na ľade Nationwide arény prehrali v pomere 6-3. Hostia vyrovnali skóre na začiatku tretej tretiny, ale o malú chvíľu opäť inkasovali a na ďalšie góly nedokázali reagovať. Popritom mali problémy aj pred vlastnou bránou, v ktorej sa po zranení Coryho Schneidera kopí až príliš veľa gólov.

“Potrebujeme body v každom zápase, takže je to ťažké,” začal brankár Keith Kinkaid. “Nie ste mimo, pokiaľ to nie je definitívne. Musíme proste naďalej bojovať a získať nejaké výhry.”

Kinkaid bol na začiatku druhej tretiny odvolaný po tom, čo inkasoval tretí gól a domáci išli do pohodlného vedenia 3-0. Jeho miesto zaujal Yann Danis a tréner Hynes nevie, kto sa v odvete postaví do brány Devils.

Od Schneiderovho zranenia sa jednotkou tímu stal Kinkaid, ktorý štartoval v ostatných šiestich zápasoch a včera dostal tri góly z 19 striel. Yann Danis v druhej časti nekapituloval, ale v tretej dostal tri góly z 12 striel, pričom dva z nich prišli v rozmedzí 11 sekúnd.

“Samozrejme, bolo by dobré, ak by som urobil aspoň jeden zákrok a držal tesný výsledok,” povedal Danis. “Je to frustrujúce. Prvá tretina nedopadla podľa našich predstáv, ale v druhej časti sme sa vrátili do zápasu a vyrovnali hru. V tom momente nebolo po zápase.”

Diabli dostali v ostatných troch zápasoch 17 gólov a Kinkaid bol odvolaný v dvoch prípadoch. Blue Jackets, ktorí sú na poslednom mieste Metropolitnej divízie, prestrieľali v tomto ročníku Diablov 17-6 a vyhrali všetky štyri vzájomné zápasy.

Kinkaid mal v zápase veľké nešťastie, pretože dva góly z troch, ktoré inkasoval, si do vlastnej brány tečovali obrancovia Devils.

Americký brankár bol pred gólom na 3-0 zasiahnutý lakťom do hlavy od domáceho Gregoryho Campbella. Kinkaid vyštartoval za rozhodcami a začal im vysvetľovať situáciu, ale nepochodil. Rozhodcovia mu jasne povedali, že hráč nebol v bránkovisku.

“Možno som práve vtedy prestal hrať svoju hru,” povedal Kinkaid. “Začal som hučať po rozhodcovi. Povedal, že (Campbell) bol mimo bránkoviska, ale stále si nemyslím, že by ste mohli niekoho udrieť do hlavy.”

Hynes nevedel povedať, či za tretí inkasovaný gól môže práve tento incident.

“Neviem to, pretože nie som hráč. S Keithom som sa o tom ešte nerozprával,” povedal Hynes.

Pozitívnou správou je, že obranca John Moore bol schopný odísť po zápase po vlastných. Obranca Devils potreboval pomoc pri opúšťaní ľadu po tom, čo zblokoval strelu Davida Savarda.

“Bol to naozaj výborný blok,” povedal Hynes. “Je to nešťastie, že musel stretnutie predčasne ukončiť, dúfame, že bude v poriadku a bude sa môcť vrátiť už na ďalší zápas.”


zdroj: Tom Gulitti (Fire&Ice)

zdroj obrázku: Jamie Sabau/GettyImages, NHL.com

 

Komentáře

Čtěte také

Prežívajú Diabli najlepšie leto v histórii organizácie? Rok 1991 by bol určite proti!

Vedeniu Devils sa počas 38 dní podarilo získať veľmi kvalitné portfólio hráčov – do tímu z Newarku postupne prišli Jack Hughes, P.K. Subban, Wayne Simmonds a v priebehu minulého týždňa zatiaľ posledná posila Nikita Gusev. Fanúšikovia Devils môžu byť naozaj spokojní s posilnením ich obľúbeného tímu, ktorý sa bude snažiť o návrat do vyraďovacích bojov …

Leave a Reply

Your email address will not be published.