Peklo / Hlavní zprávy / Do kempu jsem nastoupil bez zdravotních problémů, hlásí Cammalleri

Do kempu jsem nastoupil bez zdravotních problémů, hlásí Cammalleri

Michaela Cammalleriho trápilo v loňské sezoně zranění pravé ruky, kvůli kterému musel vynechat velkou porci zápasů. V uplynulé sezoně stihnul odehrát něco málo přes polovinu, celkem 42 utkání a v těchto nastřílel 14 gólů a asistoval u dalších 24 branek.

Dobrou zprávou bylo, že naskočil již dle svého předsezonního plánu zdravý, bruslil dle vlastního zvyku a nic jej neomezovalo, což potvrdil také on sám a dále dodal:

Do tréninkového kempu jsem nastoupil bez problémů.

Musel jsem podstoupit komplexní diagnostiku, která zabrala dost času. Byl to náročný a pro mě docela frustrující rok. Naštěstí se podařilo vše kolem zranění vyjasnit a byla to velmi příjemná zpráva, že je již vše konečně v pořádku.

Cammelleri, který v létě oslavil 34. narozeniny, bude u Ďáblů kroutit svoji třetí sezonu z celkově 5letého kontraktu na $25 milionů dolarů. Pro zajímavost, zde najdete smlouvy všech hráčů Devils s dalšími podrobnostmi!

Doufáme tedy, že Mikeovi zdraví vydrží a společně se s týmem porve o vysněné play-off, které se v New Jersey nehrálo již 4 roky. Je tedy nejvyšší čas!

Čtěte také

Diabli majú pred sebou náročný program, ktorý začína už dnes v noci!

Zverenci kouča Johna Hynesa odohrajú dnes v noci tretí domáci zápas v rade. Diabli sa v sobotu tešili z tesného víťazstva 3:2 nad Philadelphiou Flyers a dva dôležité body by chceli zaznamenať aj v dnešnom stretnutí proti Chicagu Blackhawks. Po zápase sa následne v rýchlosti presunú do štátu Ohio, kde ich v noci na stredu …

2 komentáře

  1. V tabulce smlouvy hracu to nemte moc aktualni, jeste tam mate Larrsona a naopak tam nemate Halla

    • Díky za poznámku, kompletní aktualizaci tabulky budeme provádět po ukončení kempu! :)

Ďáble, co na to říkáš...?