Peklo / Hlavní zprávy / Spoluhráči si přejí, aby s nimi Eliáš odehrál ještě sezonu

Spoluhráči si přejí, aby s nimi Eliáš odehrál ještě sezonu

Čtyřicetiletý Patrik Eliáš, nejproduktivnější hráč v historii New Jersey Devils, se tréninkového kempu nezúčastní. S týmem ale je a občas se přeci jen sklouzne na ledě.

Eliáš zůstává nechráněným volným hráčem, stále se zotavuje z operace na pravém kolenu, která byla nutná bez ohledu na to, zda bude pokračovat ve své kariéře, nebo ne.

Generální manažer Ray Shero řekl, že ani Eliáš, ani tým není blízko rozhodnutí o tom, zda v této sezóně nastoupí. Prvně je důležité, zda Patrik věří tomu, že mu operované koleno umožní hrát. Majitel týmu dále řekl, že toto nebude možné určit zřejmě až do listopadu.

Pokud by se český útočník rozhodl hrát, bude muset Shero a tým pro něj najít místo v sestavě.

Ve čtvrtek byl Eliáš na týmové schůzi a hráči se nechali slyšet, že by byli rádi, aby se uzdravil a mohl s nimi hrát dále.

Já s ním bruslil posledních pár týdnů a nevím, jak se rozhodne, řekl týmový kolega Travis Zajac. Ale vypadá dobře. Samozřejmě bychom chtěli hráče jako je on zpátky.”

Kapitán týmu Andy Greene s Eliášem zatím nemluvil, ale ví, že se snaží být silnější a zdravější.  Určitě nám dá vědět, až bude připraven. Doufejme, že to klapne, řekl.

Čtěte také

Devils dnes čeká odveta proti Wild!

Devils a Wild se utkali minulý týden, bohužel pro Ďábly neúspěšně přesto, že vedli už 2-0. Wild však utkání otočili ve svůj prospěch 4:2 a z Prudential Center odvezli oba body. Devils dnes zkusí zvládnout odvetu a odvézt body z Minnesoty zpět do New Jersey. Pro Devils to však bude náročné. Únor je velmi nepodařený …

Ďáble, co na to říkáš...?