Peklo / Hlavní zprávy / Spoluhráči si přejí, aby s nimi Eliáš odehrál ještě sezonu

Spoluhráči si přejí, aby s nimi Eliáš odehrál ještě sezonu

Čtyřicetiletý Patrik Eliáš, nejproduktivnější hráč v historii New Jersey Devils, se tréninkového kempu nezúčastní. S týmem ale je a občas se přeci jen sklouzne na ledě.

Eliáš zůstává nechráněným volným hráčem, stále se zotavuje z operace na pravém kolenu, která byla nutná bez ohledu na to, zda bude pokračovat ve své kariéře, nebo ne.

Generální manažer Ray Shero řekl, že ani Eliáš, ani tým není blízko rozhodnutí o tom, zda v této sezóně nastoupí. Prvně je důležité, zda Patrik věří tomu, že mu operované koleno umožní hrát. Majitel týmu dále řekl, že toto nebude možné určit zřejmě až do listopadu.

Pokud by se český útočník rozhodl hrát, bude muset Shero a tým pro něj najít místo v sestavě.

Ve čtvrtek byl Eliáš na týmové schůzi a hráči se nechali slyšet, že by byli rádi, aby se uzdravil a mohl s nimi hrát dále.

Já s ním bruslil posledních pár týdnů a nevím, jak se rozhodne, řekl týmový kolega Travis Zajac. Ale vypadá dobře. Samozřejmě bychom chtěli hráče jako je on zpátky.”

Kapitán týmu Andy Greene s Eliášem zatím nemluvil, ale ví, že se snaží být silnější a zdravější.  Určitě nám dá vědět, až bude připraven. Doufejme, že to klapne, řekl.

Čtěte také

Travis Zajac: Takto musíme hrát

Když Taylor Hall ve třetí třetině dostal Devils do vedení, dokážeme si představit, že hodně z vás se radovalo s pachutí v puse. Kolikrát se totiž stalo, že Devils vítězství neudrželi a o vedení před koncem zápasu přišli? Pro lepší představu, skóre Ďáblů ve třetí třetině je 13:21. Tentokráte se to ale nestalo. Hráči se …

Ďáble, co na to říkáš...?