Peklo / Hlavní zprávy / Palmieri: Hall je jeden z nejlepších útočníků ligy

Palmieri: Hall je jeden z nejlepších útočníků ligy

Den volna a pak opět zápas. Po náročném začátku mají dnes Devils den volna poté, co se hlásili na předsezónním kempu. V noci na čtvrtek však už čeká Ďábly další zkouška. Zápas proti Flyers. Sestavu, která nastoupí, budeme znát až k večeru.

Tým je zatím rozdělen do dvou mančaftů, a tak je těžké přesně říct, jak na tom ofenzíva Devils je. Budeli lepší než minulý rok to uvidíme až časem.

Zbývá 6 přátelských duelů. Je třeba zapracovat na nedostatcích. Ostrá sezóna začíná Ďáblům 13. října na Floridě.

“První předsezónní mač, je hodně možností, jak bude sestava vypadat,” říká levé křídlo Mike Cammalleri.

Cammalleri je zpět po zranění

Cammalleri hrál první utkání po zranění pravého zápěstí. Odehrál 13 minut 38 sekund. Na branku nevystřelil. Devils porazili Flyers 2:0.

Výborný výkon mladého Lappina

Pozornost na sebe přitáhl nováček Nick Lappin, který vsítil oba góly. Jeden do prázdné při power play soupeře. Cammalleri byl nasazen v útoku se Zajacem a Bennettem.

McLeod rozhodl zápas v Montrealu

Svůj druhý přátelský zápas odehrálo New Jersey v Montrealu, kde skóroval dvakrát Adam Henrique a vítězný gól přidal dvanáctý hráč letošního draftu Michael McLeod. New Jersey – Montreal 3:2.

Hallova premiéra v Devils

Premiéru zažila nová posila z Edmontonu Taylor Hall, od kterého se očekává velký příspěvek do bodové pokladny Devils. Hall hrál svůj první duel v řadě s Henriquem a Smith-Pellym.

“Těším se na novou sezónu. Opravdu.” Řekl Hall. “Musíme zjistit, jak nám ve hře fungují návyky. Ty jsou důležité.”

Otazníkem je ofenzíva Ďáblů

Zbývá vyzkoušet, jak je na tom ofenzíva.  Jak se umíme dostat přes střední pásmo, jak přesně umíme střílet a jak dlouho umíme udržet puk v útočné třetině. Podle Taylora se to projeví během přípravy. To je totiž cesta k bodům a vítězstvím.

Další způsobem jak vyhrát, je mít více než jednu útočnou řadu s potenciálem dávat góly.

Protivníci se pravděpodobně budou soustředit na Hallovu řadu a to může vytvořit prostor pro další lajny.

Hall je rozdílový hráč

“Samozřejmě Taylor Hall je jeden z nejlepších hráčů celé ligy, kteří mají velkou sílu v útoku.” Říká Kyle Palmieri, který by se mohl po Světovém poháru připojit k týmu ve středu. “Opravdu se těším na to, jak bude přispívat týmu. Určitě to byla jedna z našich slabin v minulém ročníku. S ním můžeme mít větší ofenzivní sílu.”

Dalším tahounem by mohl být Cammalleri 

Také Cammalleri by mohl být jedním z tahounů ofenzívy Devils. Minulý rok stihl 14 gólů a 24 asistencí, než se zranil. “Čím hlouběji a dynamičtěji se pouštíte do útoku, tím je těžší dobře bránit.” říká Cammalleri.

Palmieri a Henrique přispěli každý 30 góly v minulé sezóně. Cammalleri měl na tuto metu zaměřeno také, ale pak se zranil.

Cammalleri po návratu cítí formu

“Myslím, že jsem hrál posledních čtyři až pět utkání pod hranicí 100 %. Myslel jsem, že hraju nejlepší hokej mého života, avšak nyní vím, že se mohu ještě zlepšit. Stále mám potenciál.” Fyzicky se cítím dobře, přidává Mike. “Jsem dostatečně rychlý. Něco určitě přisuzuji trenérskému štábu a mým spoluhráčům. Docela se nám dařilo jako týmu. Makáme a pomáháme si.”

Poslední zápas tzv. Preseason

Ďáblové vytvářeli na Flyers stálý tlak, dominovali při hře s pukem a dokázali udržet kotouč v útočné třetině, proto také brali výhru 2:0. Pokud splní tyto atributy i v dalším zápase, mohou zase uspět. Dalším soupeřem Devils jsou opět Flyers a to v noci ze středy na pátek.


Zdroje: Fire and Ice blog, Andrew Gross

Foto: NHL.com

 

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …

Ďáble, co na to říkáš...?