Peklo / Reporty / Ďáblové složili reparát úspěšně, porazili na svém ledě Rangers

Ďáblové složili reparát úspěšně, porazili na svém ledě Rangers

New Jersey Devils 5:4 New York Rangers

Účet zápasu otevřel již ve čtvrté minutě pěknou tečí Fast, Devils však odpověděli hned v následné přesilovce, kdy se trefil Bennett, a protože tento střelec přidal o tři minuty i další gól, tak byli domácí rázem ve vedení. Ďáblové byli po celou první třetinu lepším týmem, ale brzdili je častá vyloučení. Ve druhé třetině se roztrhnul pytel s góly, což při zápasech Devils nebývá právě zvykem. Nejprve vyrovnal stav zápasu Gilmour, ale pak začali vládnout Ďáblové, kteří po gólech Halla, Zachy a Moorea odskočili na rozdíl tří branek. Před třetí třetinou asi málokdo čekal takové drama, domácí tým však hodně polevil a ještě se hodně strachoval, aby v závěrečné hře hostů bez brankáře nedostal gól. To se však nestalo a Devils tak zvítězili 5:4.

Branky a nahrávky: 6. Bennett (Palmieri, Auvitu), 9. Bennett (Hall, Auvitu.), 33. Hall (Zacha, Auvitu), 36. Zacha (Cammalleri), 39. Moore (Palmieri, Zajac) – 4. Fast (Skjei, Clendening), 29. Gilmour (Gropp, McRae), 44. Grabner (Paliotta, Zibanejad), 57. Zibanejad (Miller, Clendening)
Vyloučení: 6-5 . Využití: 1-2.

Sestava Devils: Lindbäck (Kinkaid) – Greene, Lovejoy, Moore, Quincey, Auvitu, Merrill – Hall, Henrique, Bennett – Cammalleri, Zacha, Speers – Boucher, Zajac, Palmieri – Blandisi, Josefson, Smith-Pelly

Sestava Rangers: Raanta (31. Hellberg) – Skjei, Clendening, Bodie, Girardi, Gilmour, Paliotta – Kreider, Zibanejad, Miller – Vesey, McRae, Jensen – Grabner, Gerbe, Fast – Gropp, Lapierre, Brown

Devils v poslednom zápase na tripe vyzvú Winnipeg Jets!

Hráči New Jersey dnes ukončia svoj sedem zápasový neúspešný trip po klziskách súperov, keď si skrížia hokejky proti mužstvu Jets. Podarí sa Diablom pripísať druhú výhru na tripe?  Zápasy Jets v sezóne 2018/19: Hokejisti Jets v aktuálnej sezóne odohrali 15 zápasov, v ktorých si pripísali 19 bodov (9-5-1). Pri tomto bodovom zisku im patrí v …