Peklo / Reporty / Ďáblové se statečně rvali s Ostrovany, nakonec ale padli

Ďáblové se statečně rvali s Ostrovany, nakonec ale padli

Hokejisté New Jersey Devils nastoupili v Barclays Center k přátelskému utkání s tamními Islanders s Corym Schneiderem v brance. V poli se však objevilo opět velké množství hráčů, kteří o místo v sestavě bojují. A podle toho to také vypadalo, na kvalitně složenou sestavu Islanders to ovšem nestačilo.

New York Islanders 4:3 New Jersey Devils
Domácí celek se vedení ujal v 10. minutě, kdy rodák z New Jersey Colin Markison tečoval dělovku Johnnyho Boychuka. Na další gól se čekalo až do poloviny druhé třetiny, postaral se o něj ovšem hostující Reid Boucher. Ještě veseleji na straně Ďáblů bylo o chvíli později, kdy po návratu ztrestné navice skóroval Miles Wood. Ve 35. minutě však na 2:2 srovnával Andrew Ladd a ve 44. minutě se prosadil Stephen Gionta. Ještě v minulé sezoně by z jeho branky měli fanoušci týmu z Newarku radost, nyní to však neplatilo, neboť díky němu Islanders vedli. Na dvoubrankový rozdíl odskočili o chvíli později zásluhou Mathewa Barzala, hosté již pouze dokázali snížit po gólu Devanteho Smith-Pellyho.

Branky a nahrávky: 10. Markison (Boychuk, Barzal), 35. Ladd (Ho-Sang, Boychuk), 44. Gionta (Bernier, Hamonic), 47. Barzal (Bernier, Dal Colle) – 29. Boucher (Josefson, Speers), 31. Wood (Moore, Blandisi), 52. Smith-Pelly (Kalinin, Fiddler).
Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. Střely na branku: 27:30 (9:11, 6:9, 12:10) .
Sestava Islanders: Greiss (Gibson) – Leddy, Hamonic, Hickey, Boychuk, Toews, Burroughs – Ladd, Strome, Parenteau – Quine, Nelson, Ho-Sang – Dal Colle, Barzal, Markison – Johnston, Gionta, Bernier.
Sestava Devils: Schneider (Kinkaid) – Moore, Severson, Helgeson, Santini, Gormley, Mozík – Kalinin, Fiddler, Smith-Pelly – Boucher, Josefson, Speers – Wood, Blandisi, Lappin – Pietila, Pelley, Coleman.

Devils v poslednom zápase na tripe vyzvú Winnipeg Jets!

Hráči New Jersey dnes ukončia svoj sedem zápasový neúspešný trip po klziskách súperov, keď si skrížia hokejky proti mužstvu Jets. Podarí sa Diablom pripísať druhú výhru na tripe?  Zápasy Jets v sezóne 2018/19: Hokejisti Jets v aktuálnej sezóne odohrali 15 zápasov, v ktorých si pripísali 19 bodov (9-5-1). Pri tomto bodovom zisku im patrí v …