Peklo / Reporty / Ani odveta nevyšla. Ďáblové podruhé padli s Islanders

Ani odveta nevyšla. Ďáblové podruhé padli s Islanders

New Jersey Devils na domácím ledě před zraky 7714 diváků podlehli Ostrovanům z New Yorku 2:3.

New Jersey Devils 2:3 New York Islanders
Diváci na první branku čekali do 16. minuty, bohužel pro ďábelskou většinu ji ale vsítil hostující Alan Quine. Po dvou minutách a 20 sekundách však dokázal vyrovnat obránce Ben Lovejoy. Druhá třetina začala z pohledu New Jersey lépe. Ve 29. minutě totiž poslal hokejisty z Newarku do vedení Adam Henrique, který po pasu od Halla proměnil samostatný únik. Krátce nato však srovnával na 2:2 Andrew Ladd dorážkou Pulockovy střely. Ostrované byli aktivnějším týmem a odměněni za to přišla v čase 53:40, kdy po parádním pasu Ho-Sanga dal vítěznou branku Anthony Beauvillier. Islanders tak vyhráli naprosto zaslouženě, domácí srazil vysoký počet vyloučení.

Branky a nahrávky: 18. Lovejoy (Wood, Lappin), 29. Henrique (Hall) – 16. Quine, 32. Ladd (Pulock, Parenteau), 54. Beauvillier (Ho-Sang, Boychuk).
Vyloučení: 9:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 21:33 (7:10, 6:11, 8:12).
Sestava Devils: Schneider (Wedgewood) – Greene, Lovejoy, Auvitu, Quincey, Helgeson, Severson – Hall, Henrique, Bennett – Cammalleri, Zajac, Palmieri – Boucher, Zacha, Lappin – Wood, Blandisi, Speers.
Sestava Islanders: Greiss (Gibson) – Hickey, Boychuk, de Haan, Hamonic, Pelech, Pulock – Kuljomin, Cizikas, Clutterbuck – Ladd, Barzal, Parenteau – Dal Colle, Quine, Ho-Sang – Johnston, Beauvillier, Bernier.

Devils v poslednom zápase na tripe vyzvú Winnipeg Jets!

Hráči New Jersey dnes ukončia svoj sedem zápasový neúspešný trip po klziskách súperov, keď si skrížia hokejky proti mužstvu Jets. Podarí sa Diablom pripísať druhú výhru na tripe?  Zápasy Jets v sezóne 2018/19: Hokejisti Jets v aktuálnej sezóne odohrali 15 zápasov, v ktorých si pripísali 19 bodov (9-5-1). Pri tomto bodovom zisku im patrí v …