Peklo / Reporty / Ani odveta nevyšla. Ďáblové podruhé padli s Islanders

Ani odveta nevyšla. Ďáblové podruhé padli s Islanders

New Jersey Devils na domácím ledě před zraky 7714 diváků podlehli Ostrovanům z New Yorku 2:3.

New Jersey Devils 2:3 New York Islanders
Diváci na první branku čekali do 16. minuty, bohužel pro ďábelskou většinu ji ale vsítil hostující Alan Quine. Po dvou minutách a 20 sekundách však dokázal vyrovnat obránce Ben Lovejoy. Druhá třetina začala z pohledu New Jersey lépe. Ve 29. minutě totiž poslal hokejisty z Newarku do vedení Adam Henrique, který po pasu od Halla proměnil samostatný únik. Krátce nato však srovnával na 2:2 Andrew Ladd dorážkou Pulockovy střely. Ostrované byli aktivnějším týmem a odměněni za to přišla v čase 53:40, kdy po parádním pasu Ho-Sanga dal vítěznou branku Anthony Beauvillier. Islanders tak vyhráli naprosto zaslouženě, domácí srazil vysoký počet vyloučení.

Branky a nahrávky: 18. Lovejoy (Wood, Lappin), 29. Henrique (Hall) – 16. Quine, 32. Ladd (Pulock, Parenteau), 54. Beauvillier (Ho-Sang, Boychuk).
Vyloučení: 9:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 21:33 (7:10, 6:11, 8:12).
Sestava Devils: Schneider (Wedgewood) – Greene, Lovejoy, Auvitu, Quincey, Helgeson, Severson – Hall, Henrique, Bennett – Cammalleri, Zajac, Palmieri – Boucher, Zacha, Lappin – Wood, Blandisi, Speers.
Sestava Islanders: Greiss (Gibson) – Hickey, Boychuk, de Haan, Hamonic, Pelech, Pulock – Kuljomin, Cizikas, Clutterbuck – Ladd, Barzal, Parenteau – Dal Colle, Quine, Ho-Sang – Johnston, Beauvillier, Bernier.

Maskované naděje v organizaci: Kdo bude budoucí hvězda?

Brankářská dvojice pro novou sezónu už je známá, ale v organizaci jsou ještě další nové talentované tváře, o kterých si povíme v tomto článku trochu více. Vezmeme to pěkně popořadě a začneme hned tím nemladším. Evan Cormier (19) oslaví v listopadu kulaté dvacáté narozeniny (6.11.), ale v hokejovém prostředí o sobě dal vědět už v roce 2013, kdy se …