Peklo / Reporty / Generálka na ligu vyšla lépe floridským Panthers

Generálka na ligu vyšla lépe floridským Panthers

Tak tohle Ďáblům moc nevyšlo. V posledním přípravném utkání, které se hrálo na vojenské základně v newyorském West Pointu, padli s Floridou 2:4.

Florida Panthers 4:2 New Jersey Devils
Přitom vstup měli vydařenější hosté z Newarku, když ve čtvrté minutě skóroval kapitán Andy Greene po vynikající přihrávce od Kylea Palmieriho. V polovině první dvacetiminutovky ale vyrovnal Jonathan Marchessault v přesilové hře a ve druhé třetině se Colton Sceviour, Aaron Ekblad a Vincent Trocheck postarali o dokonání povedeného obratu Panterů. Ti tak vedli 4:1 po 40 minutách hry. Ve třetí třetině byli lepší Devils, jejichž branku již hájil podle předzápasových plánů Keith Kinkaid. Po zásluze tedy alespoň snížili v přesilovce zásluhou bomby Michaela Cammalleriho, na více už to ovšem nestačilo.

Branky a nahrávky: 10. Marchessault (Yandle, Huberdeau), 26. Sceviour, 37. Ekblad (Marchessault, Yandle), 40. Trocheck (Jokinen, Smith) – 4. Greene (Palmieri, Josefson), 45. Cammalleri (Auvitu, Smith-Pelly).
Vyloučení: 4:3, navíc Ekblad (FLA) a Zajac (NJD) oba 5 min. za bitku. Využití: 1:1. Střely na branku: 23:27 (8:8, 7:9, 8:10).
Sestava Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Demers, Pysyk, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Trocheck, Smith – Marchessault, Malgin, Sceviour – McCann, MacKenzie, Harper.
Sestava Devils: Schneider (od 41. Kinkaid) – Greene, Severson, Moore, Lovejoy, Auvitu, Santini – Hall, Zacha, Smith-Pelly – Cammalleri, Zajac, Palmieri – Boucher, Kalinin, Bennett – Josefson, Fiddler, Speers.

Devils v poslednom zápase na tripe vyzvú Winnipeg Jets!

Hráči New Jersey dnes ukončia svoj sedem zápasový neúspešný trip po klziskách súperov, keď si skrížia hokejky proti mužstvu Jets. Podarí sa Diablom pripísať druhú výhru na tripe?  Zápasy Jets v sezóne 2018/19: Hokejisti Jets v aktuálnej sezóne odohrali 15 zápasov, v ktorých si pripísali 19 bodov (9-5-1). Pri tomto bodovom zisku im patrí v …