Peklo / Ohlasy / Smutný Palmieri: Je to jedna z věcí, která se prostě občas stává…

Smutný Palmieri: Je to jedna z věcí, která se prostě občas stává…

Ďáblové dnes v noci sahali po dvoubodovém zisku, nakonec však i přes brzké vedení 2-0 nevezou z Tampy ani bod. Domácí se dokázali zvednout a třemi góly v řadě zvrátit utkání a zvítězit 3-2. Reportáž z tohoto zápasu najedete zde, highlighty zde.

Pro Devils to byl trochu smolný zápas. Nejprve vedli o dva góly. Tento dvoubrankový náskok ztratili ve druhé třetině. Už za stavu 2-2, v přesilové hře, necelých 5 minut do konce 2. třetiny Devils střílí rozdílový gól, který je však po důkladném prozkoumání neuznán kvůli opravdu těsnému ofsajdu. Naopak ve třetí třetině pak dostali Devils třetí gól, o který byla taktéž pře. Garrison střílí od modré čáry a Filppula se jej snaží tečovat, avšak vysokou holí, která se ale bohužel pro Devils nepotvrdila a gól byl správně uznán.

Nemám tušení, myslel jsem si, že to nemohl být v žádném případě ofsajd. Nevěděl jsem, že to byl ofsajd od Cammyho. Naneštěstí to byla dobrá výzva, bohužel proti nám, ale správné rozhodnutí.

shrnul situaci střelec neuznaného gólu Greene

Na druhé straně došlo taktéž ke sporné situaci, zde byl ale v neprospěch Devils gól regulérní a k tomuto se stručně vyjádřil trenér Hynes:

Dívali jsme se na to. Pokud by puk tečoval první hráč, byla by to vysoká hůl. Rozhodnutí bylo tedy správné.

Trenér Hynes také hodnotil dvouzápas na Floridě:

Dařilo se nám hrát mnohem víc to, co jsme chtěli oproti minulému zápasu. Úroveň naší hry byla vyrovnanější, než proti Floridě, ale když hrajeme proti vynikajícím týmům, musíme hrát ještě vyrovnaněji po celých 60 minut.

Devils se nyní přesunou zpět do Newarku a v pondělí začnou opět trénovat. Další těžký zápas je čeká v domácí Prudential proti Ducks, kteří jedou svůj trip po týmech Metropolitní divize. Včera prohráli v Pittsburghu 3-2, následně je čekají Ostrované a poté naši Devils!

• Pro Lightning to byla 5. výhra v řadě proti Devils, se skóre 11-3

New Jersey si na úvod přípravy poradilo s Washingtonem!

Capitals otevřeli skóre prvního přátelského utkání před sezonou 2017/2018 při vlastním oslabení, když se z dorážky prosadil Nathan Walker. První třetina se celkově nesla ve znamení obrovského počtu vyloučení, sudí rozdával jeden trest za druhým a z utkání dělal poměrně bramboračku. Ve 22. minutě Devils vyrovnali, tečovanou střelou od modré se o to postaral Mirco …