Peklo / Ohlasy / Dáme fanouškům důvod k nadšení po celou sezonu, řekl Hall po vítězství

Dáme fanouškům důvod k nadšení po celou sezonu, řekl Hall po vítězství

Taylor Hall se v domácí hale Prudential Center rychle zabydlel.

Dost dobrá zkušenost na první domácí zápas. Doufám, že nadšení fanoušků vydrží po celou sezonu,“ řekl Hall. Devils útočníka s číslem 9 získali pro posílení útoku a zrychlení hry. To vše mohli fanoušci New Jersey proti Anaheimu vidět. Po dvou zápasech bez gólu si Hall řekl dost a ukázal lidem své umění dvěma brankami, čímž zařídil první vítězství Devils v sezoně. V New Jersey navíc bylo vyprodáno, přišlo 16 514 fanoušků!

Pro Devils znamená porážka Anaheimu první vítězství od roku 2013 v úvodním domácím zápase. „Byly to velké góly, hrál dobře. Doufám, že tohle z něj sejme trochu toho tlaku a bude hrát svou hru,“ řekl kapitán Andy Greenese sezony.

Bylo to pěkné, dobře pro Taylora. První dva zápasy hrál dobře, měl šance, jen to nevyšlo. Je skvělé vidět, že je ohodnocen za tu snahu,“ dodává trenér John Hynes. „Bojuje na všech stranách kluziště, na puku je silný. Napadá, když jej nemá. Je zodpovědný při bránění. Přináší do našeho týmu energii. Jeho vášeň byla cítit v každém zápase. Koučovat jej je opravdu lehké. Je to spolehlivý kluk, nevypustí jediné střídání,“ dodává Hynes.

Při hře pět na pět jsme byli opravdu dobří. Nemuseli jsme bránit a tím protahovat naše střídání. Ta hra se mi líbila. Bránili jsme dobře, ale rozdílně. Protože jsme bránili v jejich obranném pásmu. Chceme na tom stavět,“ řekl ještě Hynes.

A když Ďáblové museli bránit ve svém pásmu, především v posledních pěti hektických minutách, byli úspěšní. To soupeři navíc John Moore tři minuty před koncem nabídl přesilovou hru a se staženým Gibsonem si Anaheim vyzkoušel převahu 6 na 4. „Před bránu postavili velké chlapy – Keslera, Getzlafa a Perryho. Ale myslím, že jsme odvedli dobrou práci. Drželi jsme je u mantinelů a minimalizovali možnosti dorážek. Navíc fanoušci jsou natěšení. Hrajeme mnohem rychleji než dříve,“ řekl Schneider.

Kdybychom to prohráli, to by bylo špatné. Po celý zápas jsme měli tolik šancí. Samozřejmě je dobré vyhrát, ale měli jsme ke konci těžká vyloučení. Ale ten test jsme zvládli,“ řekl Damon Severson.

Fanoušci byli natěšení především na Halla. „S ním okolo brány, s jeho rychlostí a vším co dělá, je to ohromné,“ dodává Severson.

Je vážně rychlý. Nechcete s ním závodit,“ řekl Greene.

Hall oba góly vstřelil v přesilové hře. „Během přesilovky to chcete hrát jednoduše. Pokud máte možnost, střílejte. Nejlépe tak, aby byla možnost dorážky,“ řekl Hall.

Byla to jedna z těch her, kdy nemůžete dál gól. Může se stát cokoliv. Proto bylo velmi důležité, že jsme potrestali jejich oslabení. Ještě lepší by bylo přidat třetí branku,“ řekl Greene.

A to musel Schneider zvládnout trestné střílení Chrise Wagnera na konci druhé třetiny. „Moc jsem nevěděl, jak hraje. Občas to je těžší, když protivníka neznáte. Jestli má nějaký svůj typický pohyb. A led byl na konci třetiny vážně už špatný. Naštěstí udělal až moc pohybů a puk mu sjel z hole. Možná to bylo štěstí, ale možná to bylo i díky tomu, že jsem ho k tomu donutil. Chtěl jsem proti němu vyrazit agresivně,“ řekl Schneider.

zdroj: fireandice.northjersey.com

zdroj obrázku: nhl.com

 

Čtěte také

Jak se hráči těší na nové spoluhráče a novou sezonu?

Při včerejším Media Day si každý hráč odbyl i krátký rozhovor pro tisk a pro interní účely. My vám přinášíme to nejzajímavější, co jsme zachytili. Samozřejmě, že nejobletovanějšími ze strany médií byli Jack Hughes a Taylor Hall. Prvně jmenovaný mladý Američan má velké plány a v každém rozhovoru rozdává sebevědomé odpovědi. Všichni ale vědí, že …