Peklo / Ohlasy / Je to velice frustrující, říká o gólové impotenci týmu Taylor Hall

Je to velice frustrující, říká o gólové impotenci týmu Taylor Hall

Devils se po neúspěšném utkání v Bostonu postavili na domácím ledě proti Wild, vstříc dvoustému vítězství v Prudential Center. Svěřenci Johna Hynese odehráli poctivé utkání, které nakonec rozhodli až v prodloužení.

New Jersey se od začátku sezóny trápí v koncovce. Týmu se povedlo během pěti utkání vstřelit osm branek a jako jediný celek v NHL nenastřádal dvouciferný počet gólů. „Máme hodně dobrých útočníků. Jsem si týmem jistý, naše obrana hraje dobře a zlepší se i útok,“ věří P.A. Parenteau, jenž byl Devils stažen z listiny waivers těsně před startem sezóny.

Ďáblové v utkání s Wild stříleli aktivně. V první třetině to bylo na střely 9:3, po druhé části pak 11:18. „Myslím si, že jsme mohli dát více jak dvě branky. Jejich brankář zachytal skvěle,“ řekl Taylor Hall.

„Je to velice frustrující,“ popisoval své pocity po utkání střelec obou vítězných branek Devils v úvodu sezóny. „Zaprvé jsme spolu hlavně mluvili o tom, abychom se drželi herního plánu. Nemůžeme z toho být frustrovaní a porušit to. Schneids navíc chytal parádně, opět,“ dodal k utkání Adam Henrique.

Cory Schneider stejně jako v posledních ročnících drží naděje Devils na bodový zisk téměř do konce utkání. Povedlo se mu to i nyní. „Nesložili jsme se, když to bylo 0:1 ve třetí třetině. Je to dobrý pocit, ale nemůžeme se držet cyklu výhra, prohra, výhra, prohra. Musíme se pokusit vyhrát vícekrát za sebou, především tady u nás doma,“ dodal k vybojované výhře vždy skromný Cory Schneider.

Kouč John Hynes po prohře v Bostonu opět pozměnil obsazení útoků. Například nováček Pavel Zacha dostal šanci zahrát si s Taylorem Hallem. „Myslím si, že Pavlovi ta formace vyhovuje. Je zápas od zápasu silnější,“ hodnotil českého útočníka americký kouč.

Po střele z levé strany, kterou vyslal Jason Zucker, dorazil kotouč za Schneiderova záda debutant Joel Eriksson Ek. „Puk přede mnou skočil. Čekal jsem, že to skočí, ale nepovedlo se mi puk vyrazit. Nebyl to zrovna gól, který bych rád dostával, nebo který bych měl dostávat,“ vyčítal si obdrženou branku americký brankář.

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …