Peklo / Ohlasy / Agresivní hra a nebát se chyb, to povede k vítězství, myslí si Andy Greene.

Agresivní hra a nebát se chyb, to povede k vítězství, myslí si Andy Greene.

Udržet své vedení byl problém

Je potřeba, aby Ďáblové dokázali svá vedení uhlídat, proti Arizoně na to šli špatně. Během třetí třetiny ztratili své vedení dvakrát. I tak ale naštěstí vyhráli díky dvěma brankám Travise Zajaca. „Musíme hrát agresivně, nevzdávat své šance. Někdy vedete a bojíte se udělat chyby, tak začnete hrát přesně tak, jak byste neměli. Na tom musíme zapracovat. Zlepšujeme se v tom,“ řekl obránce Andy Greene.

Devils uhlídali vítězství 2:1 nad Anaheimem. To vedení v prvním domácím zápase hlídali přes 25 minut, naopak o dva dny později proti Bostonu své vedení neuhlídali a prohráli 1:2.

„Samozřejmě chcete svou práci zhodnotit. Méně riskovat, nefaulovat. Což se nám proti Arizoně moc nepodařilo. Ale myslím, že to nebyly nějaké ohromné chyby. Musíte to nechat plavat,“ dodává dvougólový střelec Hall.

„Po prohře s Bostonem jsme potřebovali rychle se doučit pár věcí. A myslím, že jsme udělali dobrou práci. Nevzdali jsme se. Těžkosti v zápase potkáte vždy. Pak to není moc o taktice, spíš jde o nastavení v hlavě. A někteří hráči ještě potřebují v tomhle růst,“ myslí si kouč John Hynes.

„Branky v přesilové hře a ubráněná oslabení vám vyhrají spoustu zápasů. Chceme dát jasně najevo, že toto je náš domov. A týmy, které jsem přijedou, to tu budou mít těžké. Ať už vyhrají, nebo prohrají, budou muset bojovat o všechno,“ říká Travis Zajac.

zdroj: nj.com

zdroj obrázku: nhl.com

Čtěte také

New Jersey Devils 2018/2019: Brankáři

Během tohoto týdne si na webových stránkách newjerseydevils.eu po vzoru redaktora Chrise Ryana z nj.com rozebereme hráče v organizaci Ďáblů pro sezonu 2018/2019 post po postu. Začínáme maskovanými muži v brance! Cory Schneider Není pochyb o tom, že pokud bude americký gólman zdravý, bude brankářskou jedničkou týmu. V minulé sezoně prodělal nepříjemné zranění a po …