Peklo / Ohlasy / Všichni chceme pomáhat týmu, říká Cammalleri po hattricku

Všichni chceme pomáhat týmu, říká Cammalleri po hattricku

Hattrick Cammaleriho a výborný výkon Kinkaida.

„Nevím, jestli jste to viděli, ale na lavičce všichni skákali radostí, když se Cammy prosadil. Už potřeboval prorazit hráz. Hrál úžasně, vlastně všichni hráli úžasně,“ nešetřil chválou Keith Kinkaid. Vyjádřil se i Travis Zajac. „Byl mimo trochu delší dobu, než asi lidé očekávali. Trvalo mu najít svou hru, tak doufám, že tohle je přesně ten výkon, ve kterém bude pokračovat. Tým to bude potřebovat.“

„Všichni chceme pomáhat týmu vyhrávat. Mít pozitivní vliv na hru. Je naše práce být ofenzivní. A dnes se cítím dobře,“ říká Michael Cammalleri.

„Při hře pět na pět hrál Cammy skvěle. Více se zapojoval, na hřišti jste si ho nemohli nevšimnout. V tom je nejlepší. Góly prostě umí dávat,“ říká trenér John Hynes. Ten dal Cammalleriho na pravé křidlo k Jacobu Josefsonovi a Beau Bennettovi. Druhý jmenovaný měl asistenci na prvním i třetím gólu, zatímco Josefson připravil gól druhý.

„Jake (Jacob Josefson) je velice populární v kabině pro jeho styl hry a osobnost. Dělá správná rozhodnutí. Pomáhá nám ve středu hřiště. Bennettova zručnost na puku a vyhrávání soubojů byla velice důležitá. Dnes byl velice efektivní,“ říká o svých spoluhráčích Cammalleri.

A všiml si toho i trenér. „Poslední tři čtyři zápasy je schopen vytvářet hru, je silný na puku. Bruslí více než dřív. Celá lajna hrála opravdu dobře.“

„Někteří z nás dnes cítili, že potřebujeme udělat něco, co pomůže týmu vyhrát. Ne vždy se to ukáže na tabuli. Když se podíváte třeba na Palmieriho, jak bojoval, blokoval střely, hitoval, na Henriqua a další,“ vysvětluje Cammalleri.

S hattrickem Michaela by bylo snadné zapomenout na gólmana. To by však byla chyba. Kinkaid odehrál skvělý zápas, nedovoloval dorážky a byl zaneprázdněn střeleckými pokusy. „Po včerejší prohře s Tampou (1:4) jsme se oklepali a dobře jsme odpověděli. Cítil jsem se skvěle. Ke konci měli přesilovku šest na čtyři, ale my to ubránili a ještě dali gól (Andy Greene přes celé hřiště do prázdné). Snad nás to odrazí k dalším výhrám,“ přeje si Kinkaid.

„Chytal dnes opravdu dobře. Byl velkým klíčem naší výhry. On a Cory do týmu přinášejí pocit jistoty a Keith si zaslouží pochvalu za dnešek,“ říká trenér Hynes.

zdroj: fireandice.northjersey.com

zdroj obrázku: nhl.com

Čtěte také

Kanadský trip pokračuje, dnes opět do akce na ledě Edmontonu

Neuplyne ani 24 hodin a Devils budou opět hájit barvy svého klubu. Jelikož je právě teď tým na čtyřzápasovém tripu po Kanadě, dnešní soupeř je jen pár kilometrů od Calgary. Od 3:00 SEČ se ďáblové představení na ledě Edmontonu. Hráči z Newarku budou chtít velmi rychle zapomenout na porážku z Calgary na naskočit zase na …