Peklo / New Jersey Devils / Kouč Hynes: Hráči hráli se zápalem, s nadšením

Kouč Hynes: Hráči hráli se zápalem, s nadšením

 

Taylor Hall o nadcházejícím tripu.

,,Myslím si, že venku jsme nehráli špatně,” řekl Taylor Hall. ,,Myslím si ale, že náš další trip bude výsledkově lepší. Lepší se nám naše ofenzivní hra, ale my ji chceme ještě zlepšovat. Podle mne budou tyto venkovní zápasy opravdový test.”

John Hynes o obranné práci.

,,Tento víkend jsme celkově hráli v obraně velmi dobře,” řekl Hynes. ,,Dokonce naši obránci i podporovali útok a byli rozhodně faktorem, který nám hodně pomohl.”

John Hynes o posledním týdnu.

,,Je super, když jste za svou práci všichni odměněni,” dodal Hynes. ,,To jak to dnes šlo bylo jasným důkazem. Tento týden se nám opravdu povedl. Musíme si z toho vzít to nejlepší. A když přijde v průběhu sezóny slabé období, tka z toho musíme čerpat. Hráči hráli se zápalem, s nadšením!”

Andy Greene mluvil o obranné fázi hry Devils.

,,Musíme se rozvíjet,” řekl kapitán. ,, Minulou sezónu jsme dali nejméně gólu a to je i naše chyba. Musíme více pomáhat útoku. Tak se to nyní hraje, je nutné podporovat útočníky a zapojovat se co nejvíce.”

Taylor Hall o domácí fazóně.

,,Máme teď šňůru, na kterou jsme pyšní, a díky které nejsme tolik pod tlakem,” řekl Hall. ,,Ale to nás určitě neuchlácholí. Stále máme hodně práce, na které je třeba zapracovat. Je však pravda, že díky tomu pojedeme na trip více sebevědomí.”

Palmieri o výkonu v posledních dvou zápasech.

,,Myslím si, že hlavně když hrajete back-to-back zápasy, tak je ve vaší hře hodně kladných, ale i negativních částí hry,” řekl Palmieri. ,,My jsme se s tím dokázali poprat a odnesli jsme si čtyři body. Jsme za to moc rádi a lépe se nám teď pojede na trip.”

Hynes o špatných přesilových hrách

,,Musíme se na ně zaměřit, a najít cestu, jak se v nich prosadit,” řekl trenér New Jersey. ,,To je momentálně asi náš největší problém.”

Lappin o tom, jak se zatím cítí v NHL.

,,Vidím na sobě, že se každý den cítím lépe a lépe,” řekl. ,,Snažím se makat jak nejvíce a nejlépe můžu. Každou hru cítím, že se lepším. Získávám sebevědomí a jsem schopen předvádět lepší a lepší věci.”

Kyle Quincey o jeho prvním góle za Devils

,,Za můj gól musím hlavně poděkovat spoluhráčům, kteří se cpali do branky,” řekl skromně Quincey. ,, Já jen normálně vystřelil. Pokud by nikdo neclonil byl by to lehký zákrok. Myslím si, že to všechno do sebe společně zapadá. Pracujeme na to, jak se chovat v útočné třetině, jak clonit a podobně. Dnes jsme hodně dobře bruslili a byli jsme za to odměněni.”

Čtěte také

Kanadský trip pokračuje, dnes opět do akce na ledě Edmontonu

Neuplyne ani 24 hodin a Devils budou opět hájit barvy svého klubu. Jelikož je právě teď tým na čtyřzápasovém tripu po Kanadě, dnešní soupeř je jen pár kilometrů od Calgary. Od 3:00 SEČ se ďáblové představení na ledě Edmontonu. Hráči z Newarku budou chtít velmi rychle zapomenout na porážku z Calgary na naskočit zase na …