Peklo / Ohlasy / Hráli jsme dobře, jen zlepšit přesilové hry, říká Hynes

Hráli jsme dobře, jen zlepšit přesilové hry, říká Hynes

Ducks přerušili sérii pěti výher Devils.

Ďáblové hráli dobře, možná i lépe než Ducks skoro po celý zápas. „Hráli jsme opravdu dobrou hru, musíme najít způsob, jak takové zápasy dostat do prodloužení a urvat z toho nějaké body,“ říká kapitán Andy Greene.

„Nevyšly nám tři střídání, jinak jsme udělali spoustu dobrých věcí,“ říká Travis Zajac. Ďáblové jsou letos morálně v lepší pozici, vážně se ucházejí o pozici v play off. Takže ztráta dvou bodů opravdu bolí.

„Pokazili jsme tři čtyři střídání. A oni toho dokázali využít. Jsou oportunističtí. Bolí to dost, protože jsme hráli dobře,“ říká P.A. Parenteau.

Při hře pět na pět i v oslabení se Ďáblové předvedli náramně, akorát přesilové hry kazí celkový dojem. Za posledních sedm zápasů nevyužili ani jednu přesilovou hru ze 24!

„Máme na přesilovkách dobré momenty. Ale chybí konzistentnost. Myslím, že musíme naši hru v početní přesile ustálit. Můžete říct, že doufáte, že nějaký puk nakonec projde. Ale tady nehrajeme ve sportu nadějí, tohle je hokej, musíme dávat góly pravidelně,“ říká trenér Hynes.

Dá se říct, že obě branky Ďáblů zařídil Quincey. Dělovkami od modré čáry nedal brankáři Bernierovi žádnou šanci. První střelu Quinceyho tečoval Smith-Pelly.

Druhá bomba prošla čistě. Asistenci na ní si připsal Pavel Zacha.

Při první obdržené brance využil svou váhu kapitán domácích Ryan Getzlaf. „Měli jsme na něj hrát víc agresivně, utnout jej ještě před modrou čárou. Ale je to těžké, protože je vážně dobrý,“ říká kapitán Andy Greene.

„Po velkou část hry jsme byli schopní hrát to, co máme a chceme. Po vedení 2:0 jsme bohužel polevili,“ hodnotí trenér Hynes.

zdroj: www.northjersey.com

zdroj obrázku: nhl.com

Čtěte také

New Jersey si na úvod přípravy poradilo s Washingtonem!

Capitals otevřeli skóre prvního přátelského utkání před sezonou 2017/2018 při vlastním oslabení, když se z dorážky prosadil Nathan Walker. První třetina se celkově nesla ve znamení obrovského počtu vyloučení, sudí rozdával jeden trest za druhým a z utkání dělal poměrně bramboračku. Ve 22. minutě Devils vyrovnali, tečovanou střelou od modré se o to postaral Mirco …