Peklo / Preview / Na ledě Chicaga s Hallem i Quennevillem! Překvapí Devils favorita?

Na ledě Chicaga s Hallem i Quennevillem! Překvapí Devils favorita?

Ďábly dnes v noci ve 2:30 čeká těžký úkol. Představí se na ledě Chicaga Blackhawks, jemuž se zatím velmi daří. Drží se totiž v čele celé Západní konference.

Dobrou zprávou pro New Jersey ale je návrat Taylora Halla! Hvězdný útočník se cítí lépe, než na počátku rekonvalescence předpokládal, a bude schopen hrát. Debut v NHL pak čeká Johna Quennevillea, jehož bratranec Joel je trenérem Chicaga.

Vrací se také Yohann Auvitu, který nahradí trápícího se Jona Merrilla. V brance bude opět Cory Schneider.

První vzájemný zápas v této sezoně vyhráli Blackhawks na ledě Ďáblů po prodloužení 3:2. V 16. minutě otevřel skóre Parenteau, ve 27. srovnával Panarin. Vedení New Jersey vrátil ve 45. minutě Moore, ale hosté díky gólu Hossy v 58. minutě srovnali a v prodloužení rozhodl Anisimov.

Předpokládaná sestava Blackhawks: Crawford (Darling) Keith, Hjalmarsson, Campbell, Seabrook, Forsling, Rozsíval – Panarin, Anisimov, Kane – Hartman, Hinostroza, Hossa – Rasmussen, Krüger, Pánik – Desjardins, Schmaltz, Motte.

Předpokládaná sestava Devils: Schneider (Kinkaid) Greene, Severson, Moore, Lovejoy, Auvitu, Quincey Hall, Henrique, Parenteau Cammalleri, Zajac, Palmieri Quenneville, Zacha, Smith-Pelly Wood, Fiddler, Lappin.

Tipovačka 23

Devils: Lightning:

Čtěte také

Blake Coleman a Stefan Noesen prodloužili smlouvy s Devils

Blake Coleman – 3 roky, 1.8 milionu dolarů za sezonu. Stefan Noesen – 1 rok, 1.725 milionu dolarů. Dva Ďáblové, kteří byli chráněnými volnými hráči, podepsali nové kontrakty! Útočníci, kteří jsou ale i defenzivními specialisty, tak nadále budou pokračovat v dresu New Jersey. Duo rodáků z Texasu zůstává… Stefan Noesen Noesen, kterého Devils získali v …