Peklo / Preview / Na ledě Chicaga s Hallem i Quennevillem! Překvapí Devils favorita?

Na ledě Chicaga s Hallem i Quennevillem! Překvapí Devils favorita?

Ďábly dnes v noci ve 2:30 čeká těžký úkol. Představí se na ledě Chicaga Blackhawks, jemuž se zatím velmi daří. Drží se totiž v čele celé Západní konference.

Dobrou zprávou pro New Jersey ale je návrat Taylora Halla! Hvězdný útočník se cítí lépe, než na počátku rekonvalescence předpokládal, a bude schopen hrát. Debut v NHL pak čeká Johna Quennevillea, jehož bratranec Joel je trenérem Chicaga.

Vrací se také Yohann Auvitu, který nahradí trápícího se Jona Merrilla. V brance bude opět Cory Schneider.

První vzájemný zápas v této sezoně vyhráli Blackhawks na ledě Ďáblů po prodloužení 3:2. V 16. minutě otevřel skóre Parenteau, ve 27. srovnával Panarin. Vedení New Jersey vrátil ve 45. minutě Moore, ale hosté díky gólu Hossy v 58. minutě srovnali a v prodloužení rozhodl Anisimov.

Předpokládaná sestava Blackhawks: Crawford (Darling) Keith, Hjalmarsson, Campbell, Seabrook, Forsling, Rozsíval – Panarin, Anisimov, Kane – Hartman, Hinostroza, Hossa – Rasmussen, Krüger, Pánik – Desjardins, Schmaltz, Motte.

Předpokládaná sestava Devils: Schneider (Kinkaid) Greene, Severson, Moore, Lovejoy, Auvitu, Quincey Hall, Henrique, Parenteau Cammalleri, Zajac, Palmieri Quenneville, Zacha, Smith-Pelly Wood, Fiddler, Lappin.

Tipovačka 23

Devils: Flyers:

Čtěte také

Joey Anderson: Pro mě je důležité, že jsme vyhráli zápas

Trefit v zápase jednu či dvě tyčky to je bežné. Trefit tři nebo čtyři to je vyloženě smůla. Ale trefit jich pět, to už je jednoduše impozantní. Hokejisté Flyers měli blízko ke gólu, ale z výhry 3:0 se nakonec radovali Devils.