Peklo / Hlavní zprávy / Reid Boucher vybrán z listiny waivers, hned dnes může hrát proti Devils

Reid Boucher vybrán z listiny waivers, hned dnes může hrát proti Devils

Odchází do jiného týmu, ale dnes se stěhovat nikam nemusí. Reid Boucher byl stále s Ďábly v Nashvillu, kde se od 20:00 utkají s místními Predators. Včera ho vedení umístilo z důvodu přetlaku v sestavě na listinu waivers, odkud si ho dnes vzali právě Predátoři.

„Je to škoda, že jsme ho tam museli umístit,“ mrzelo kouče Johna Hynese. „Reid hrával dobře, rozhodně to v sobě má. V minulé sezoně měl jinou roli a vytvářel si více šancí,“ všiml si kouč.

Třiadvacetiletý útočník má v NHL odehráno 82 zápasů, během kterých dal 11 gólů a přidal 18 asistencí. V této sezoně se v sestavě New Jersey představil devětkrát a měl jen dvě nahrávky.

„Je to dříč, moc rád jsem ho trénoval. Doufali jsme, že v organizaci zůstane a pokusí se nabrat formu v Albany,“ přiznal trenér John Hynes.

Jenže takhle to neskončí. Zhruba před hodinou si ho z listiny vybrali Nashville Predators, dnešní soupeř Devils. Premiéra ve žlutém dresu pro něj může být velmi pikantní. Pokud tedy nastoupí.

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …