Peklo / Ohlasy / Palmieri po řádění Price: Není to moc sranda, když vás někdo masíruje vyrážečkou

Palmieri po řádění Price: Není to moc sranda, když vás někdo masíruje vyrážečkou

V utkání proti Montrealu se událo hodně zajímavých věcí. Od několika využití videa, přes neúspěšné challenge až po zbabělé vystoupení Price. New Jersey však zároveň podalo špatný výkon a zaslouženě prohrálo.

A to i přes to, že řádění Price mělo skončit vyloučením do konce utkání. Podle pravidla 51.3 Hrubost: Pokud brankář zasáhne vyrážečkou protivníka do hlavy či tváře za účelem ublížení, musí být vyloučen do konce zápasu.

Rozhodčí Garrett Rank a Kelly Sutherland si však nejspíše mysleli, že to bylo spíše přátelské pošťuchování než pokus o zranění. No….posuďte sami.

,,Nebudu to komentovat,” řekl Hynes. ,,Je opravdu jedno, jestli s tím souhlasím, nebo ne. Rozhodčí rozhodli jak rozhodli a nic s tím nejde dělat.”

,,Není to moc sranda, když vás někdo masíruje vyrážečkou do hlavy, zad nebo žeber,” řekl Palmieri. ,,Byla z toho alespoň přesilovka. Neznám to pravidlo, které by tohle rozsoudilo. Ale pokud jste na zemi, nemůžete se bránit a zezadu do vás někdo buší vyrážečkou, tak to není příjemné. Pravidla jsou pravidla, to je vše co k tomu mohu říct. Rozhodčí to posoudili tak, jak to posoudili.”

Palmieri byl dotázán, zdali si myslí, že bude Price dodatečně potrestán.

,,Výsledek už to nijak neovlivní, dalo by se říci, že už mě to nezajímá,” dodal Palms.

Cory Schneider byl navíc rozčarován po prvním gólu, který ještě zkoumalo video.

,,Nikdo mi to úplně nevysvětlil,” řekl Schneider. ,,Samozřejmě, že nebyl v brankovišti. Nevím, zdali je podmínkou a je někde napsané, že pokud není v brankovišti, tak se nejedná o nedovolené bránění. Já měl však nohy v brankovišti, měl jsem pozici, ale on tam pak nabruslil a vytvořil kontakt. Pokud by tam byl on první a já se ho dotkl, tak teprve v tom případě by to podle mě byl regulérní gól.”

Hynes byl celkově z výkonu svého celku značně znepokojený.

,,Špatně jsme hráli s pukem, místo toho, abychom se hnali před bránu, tak jsem se stále pohybovali kolem mantinelů a před bránu nic nelétalo,” řekl Hynes. ,,Málo jsme se o to snažili a nechali tak hrát soupeře svou hru. Canadiens strávili spoustu času v našem pásmu a my jsme si jen zřídkakdy nějak pomohli.”

Zajímavosti

Obranná dvojice John Moore a Kyle Quicey byla na ledě při třech obdržených gólech za sebou, po zápase skončili oba s hodnocením -3.

Devils ubránili obě přesilovky soupeře a z jejich posledních 24 oslabení inkasovali pouze jednou.

Taylor Hall a Adam Henrique si oba připsali po gólu a asistenci.

Příští zápas proti St. Louis Blues bude takzvaná STAR WARS night. Nezapomeňte se tedy dívat již od začátku.

 

Čtěte také

Devils 2-3 Ducks