Peklo / Ohlasy / Nacházíme se v krizi, přiznává kouč John Hynes

Nacházíme se v krizi, přiznává kouč John Hynes

Po porážce 1:4 se St. Louis v kabině New Jersey pochopitelně nevládla dobrá nálada. Výkon zkrátka nebyl dostatečný na to, aby Ďáblové vytěžili nějaké body.

„Poslední dva zápasy se nám nepovedly,“ říká jasně trenér týmu John Hynes. „Nacházíme se v krizi, není to lehké období, ale stále se jedná o soutěž dlouhou 82 utkání,“ předchází zbytečnému pesimismu.

„Do té doby jsme hráli velmi dobrý hokej, bojovali jsme a několikrát zápasy dospěly až do prodloužení,“ říká. „Teď ale nehrajeme tak, abychom měli šanci vyhrávat.“

Každá chyba a každý špatný výkon by ale Ďábly mohl kousnout a vybičovat k lepším výkonům. To si myslí i kapitán Andy Greene: „Máme určitý herní plán a víme, jak ho realizovat. Zlepší se to,“ slibuje.

New Jersey čeká další trip, nyní bude čtyřzápasový. S bilancí 4-8-4 na kluzištích soupeřů tak vyrazí k dalším zápasům mimo Prudential Center. Z 23 zápasů v tomto období hráli Devils, resp. budou hrát, sedmnáctkrát venku!

„Samozřejmě bychom chtěli, aby na nás bylo venku znát větší sebevědomí,“ hlásí John Moore. „Víme o tom, že musíme být všichni lepší. Není to jen o někom, je to o všech. Máme velké srdce, hráče se skvělými vůdcovskými schopnostmi. Postavíme se této výzvě čelem,“ slibuje Moore fanouškům.

Přesto si Andy Greene myslí, že proti Blues podali Newarští o něco lepší výkon než na ledě Canadiens. „Trochu zlepšení jsem tam viděl, ale stále to není dostatečné,“ říká kapitán.

Další utkání čeká New Jersey na ledě úhlavního rivala z Manhattanu – New York Rangers. „Bude to velmi důležité utkání. Je to náš nepřítel, musíme na něj být dostatečně připraveni,“ velí Keith Kinkaid, který v zápase se St. Louis podal spolehlivý výkon. „Musíme se vrátit k naší hře a vytvářet si šance, které teď nemáme,“ má jasno Andy Greene.

Čtěte také

Nico Hischier se poprvé představil budoucím spoluhráčům

Úterní den byl pro hráče New Jersey ve znamení rozvojového kempu, kterého se účastní i ti, kteří do organizace Devils již delší dobu patří. Pozornost všech se zaměřila především na nový švýcarský přírůstek do rodiny. Nico Hischier, jednička draftu 2017, poprvé předvedl, co umí. Blake Speers, kterého Devils minulou sezonu poslali mezi juniory, se na …