Peklo / Ohlasy / Kouč Hynes: Je dobře, že Moorea pustili z nemocnice tak brzy

Kouč Hynes: Je dobře, že Moorea pustili z nemocnice tak brzy

Jedinou dobrou zprávou po včerejším utkání je to, že John Moore, který schytal tvrdý hit a byl odvezen do nemocnice, je v pořádku a byl z ní propuštěn. Více informací o stavu Moorea však kouč John Hynes neposkytl.

Poté, co byl obránce Devils propuštěn z nemocnice, byl ihned zapsán na listinu zraněných s otřesem mozku.

,,John jel ihned do nemocnice, ale dobrou zprávou je, že je z ní již pryč,” nechal se slyšet trenér Hynes. ,,To je jediné, co teď vím. Je dobré, že se z ní dostal tak brzo.”

Hynes byl tázán, zdali byl Moore vyšetřován na úraz hlavy nebo končetin poté, co jej k zemi poslal hráč Capitals Tom Wilson. Je nutno však podotknout, že nešlo o nějaký zákeřný útok na obránce Ďáblů. Žádné bližší informace však neposkytl.

,,Byl naplno trefen zezadu,” mluvil o zranění Moorea i kapitán Greene. ,,Doufáme, že je v pořádku. Je velkou částí našeho týmu, naší defenzívy.”

Devils se nakonec nepodařilo navázat na vítězství z Washingtonu a po bídném výkonu na svém ledě prohráli.

,,Bolí to,” svěřil se obránce Jon Merrill. ,,Mohli jsme se dostat na nějakou šňůru, avšak ve druhé třetině jsme udělali nějaké chyby a Capitals jsou tým, který je ihned potrestá. Dali několik gólů a bylo po zápase.”

Tři góly Washingtonu přišly po teči a jeden z nich po šťastném odrazu. Ovšem dobrý tým jde zkrátka štěstí naproti.

,,Rozhodně to nebyla chyba Kinkaida,” zastával se brankáře kouč Hynes. ,,Naší povinností je to, abychom zabránili tečím. Hlídali okolí před bránou a zabránili takovým gólům, moc dobře to víme.”

Nadále pokračují tragické přesilové hry v podání New Jersey. V noci jich hráli hokejisté z Newarku hned devět, ani jednu ovšem nevyužili a připsali si pouhých sedm střel.

,,Je to několik věcí dohromady,” řekl trenér John Hynes. ,,Chybí zakončení, dobrá rozhodnutí. Naše bojovnost musí být daleko větší. Jsme teď uprostřed bouře a musí se nám co nejrychleji podařit se z ní dostat.”

Čtěte také

Konečně doma! Devils přivítají oblíbený Pittsburgh

Hororový venkovní trip je u konce. Devils se vracejí na led milovaného Prudential Center, kde hráli naposledy 27. října. Sedm duelů a jedna výhra – právě proti Penguins. Celek Johna Hynese je v krizi a postrádá Hischiera s Boylem, do sestavy se ale vrací Pavel Zacha. Druhý duel sezóny s Pittsburghem je věnován Martinu Brodeurovi, …