Peklo / Preview / A zase Islanders! Odveta je na programu v Barclays Center

A zase Islanders! Odveta je na programu v Barclays Center

Devils se podařilo na domácím ledě zdolat New York Islanders 3:2. Dnes se na to pokusí navázat na ledě soupeře, utkání začíná přesně o půlnoci SEČ.

REPORTÁŽ ZE ZÁPASU ZDE

SESTŘIH ZDE

Opět půjde o důležité utkání, což si všichni uvědomují. Velký otazník visí nad tím, kdo bude začínat v brance Ďáblů. Trenér John Hynes dopředu avizoval, že si Keith Kinkaid zachytá právě dnešní nebo příští duel. Po kvalitním výkonu Coryho Schneidera se ale dá očekávat, že si opět zachytá brankářská jednička New Jersey.

Cory Schneider proti Islanders znovu zářil

„Když se cítíte v pohodě, tak chcete chytat. A já se cítím v pohodě, ale uvidíme, jak se rozhodne trenér,“ řekl Cory Schneider. „Musíme se rozhodnout, Cory toho odchytal hodně, ale i tak bych mu věřil,“ mluví tajemně kouč Hynes.

Díky vítězství se zřejmě sestava New Jersey měnit nebude, podruhé v kariéře by tak měl na tribuně jako zdravý náhradník zůstat Michael Cammalleri.

Pavel Zacha v poslední době září! Včera přidal osmou branku v sezoně, pět z nich dal v přesilovkách

Předpokládané sestavy
Islanders: Berube – Leddy, Boychuk, Hickey, Mayfield, de Haan, Seidenberg – Lee, Tavares, Bailey – Beauvillier, Nelson, Strome – Ladd, Quine, Chimera – Kuljomin, Cizikas, Gionta.
Devils: Kinkaid – Greene, Lovejoy, Moore, Severson, Merrill, Santini – Hall, Zajac, Palmieri – Bennett, Henrique, Parenteau – Zacha, Josefson, Noesen – Wood, Smith-Pelly, Blandisi.

TIPOVAČKA 59

Devils : Ducks

Čtěte také

Evan Cormier byl v pravý čas na pravém místě

Před třemi týdny seděl Evan Cormier doma a užíval si volno na univerzitě v Guelphu a snažil se odpočívat a relaxovat před začátkem druhé poloviny sezóny. V Binghamtonu odehrál jako náhradník pět zápasů a uvedl se tak v dobrém světle (bilance 4-1-0, včetně shutoutu a 93,3% úspěšností), že mu farma Devils připravila jeho první profesionální smlouvu. Pro …