Peklo / Hlavní zprávy / Devils budou jedním z nejhorších týmů, soudí odborníci

Devils budou jedním z nejhorších týmů, soudí odborníci

Bookmakeři z Las Vegas zveřejnili kurzy na vítěze Stanleyova poháru v sezoně 2017/2018. New Jersey Devils zařadili mezi nejhorší týmy vůbec, dávají jim tak opravdu minimální šance a předpokládají další boj na chvostu tabulky.

Společně s New Jersey mají stejný kurz Red Wings, Canucks, Coyotes a Golden Knights. Mezi fanoušky Ďáblů to vyvolalo rozruch, svému týmu v zámoří věří více…

Silnou zbraní v následující sezoně by opět mohli být brankáři Cory Schneider a Keith Kinkaid, na šanci také budou čekat mladíci z farmy. Dobrý brankář je vždy základ, což je všeobecně známé pravidlo.

Co se týče obrany, ta neprošla zrovna největším posílením. Devils budou doufat, že do týmu dobře zapadne Mirco Müller a v lepšící se výkony mladých hráčů.

Podobně to bude i v útoku, kde opět dostane šanci několik talentů. Nejvíce se fanoušci pochopitelně těší na letošní jedničku draftu Nica Hischiera, ale také na Michaela McLeoda.

Pokud se mladí hráči prosadí a budou se jejich výkony postupně pouze zlepšovat, může New Jersey kdekoho překvapit. Samozřejmě, je pravda, že na Stanley Cup to asi ještě není, ale rozhodně by měl nadcházející ročník nabídnou více radosti.

A to i přes včerejší nepříjemnou zprávu v podobě zranění jednoho z top centrů týmu Travise Zajaca, který týmu bude chybět 4-6 měsíců od dnešního dne.

Tým v letní pauze posílil ještě Brian Boyle a Marcus Johansson. Rozhodně to nevypadá na slabší rok… Boj o play-off nemusí být vůbec nereálný. Vše se samozřejmě uvidí až na ledě, nicméně pesimismus již mezi fanoušky Devils vládnout nemusí. Ray Shero a jeho parta plynule pokračují v procesu…

Čtěte také

Diabli sú ochotní vymeniť voľbu v prvom kole tohtoročného draftu

GM Ray Shero povedal, že by mohlo prísť k výmene, v ktorej by bol zahrnutý aj výber Devils v prvom kole draftu 2018. Stalo by sa tak jedine vtedy, ak by sa našiel tím so zaujímavou protihodnotou. Tím z Newarku má šesť výberov na drafte, ktorý začne 22. júna/června. Medzi nimi je aj ten v …