Peklo / Hlavní zprávy / 47: Patřilo převážně obráncům

47: Patřilo převážně obráncům

Náš miniseriál pokračuje číslem 47. Toto číslo v historii ďáblů oblékali celkem tři hráči, respektivě dva a to byli obránci. Můžeme tedy říci, že sedmačtyřicítka je obranná.

 

Dalton Prout atakován dvěma hráči Flyers po hitu na Radka Gudase

Dalton Prout (2017)
Současný obránce kádru Devils přišel do týmu na konci minulé sezóny výměnou z Columbusu za Kyla Quinceyho. Číslo dresu si s sebou přinesl právě z Blue Jackets. Dalton odehrál v Newarku jen 14 utkání ve kterých získal tři body za přesné nahrávky. Za to trestných minut si odseděl celkem 30.

Dalton Prout v akci

David Warsofsky (2016)
Tento obránce byl draftován týmem St.Blues v roce 2008, ale do NHL naskočil až v barvách New Jersey v  sezóně 2015-16. Za Devils odehrál 10 utkání a připsal si jednu nahrávku. Byla to nahrávka na gól Travisu Zajacovi v zápase proti Bostonu.

 

David Warsofsky v zápase proti Nashville Predators

 

Stephen Gionta (2012)
Tento útočník nosil sedmačtyřicítku pouze v jedné sezoně a to z toho důvodu, že jeho oblíbená 11 byla zabraná. O Stephenovi se rozepíšeme v jedno z dalších dílů.

Stephen Gionta

 

Nový ročník NHL se započně za 47 dní!

 

Zdroj: hockey-reference.com, Getty Images

Komentáře

Čtěte také

Diabli, ktorí sa predstavia na MS v Bratislave a Košiciach

Pre Devils sa tento rok sezóna skončila už po základnej časti, a tak niektorí Diabli cestujú na Majstrovstvá sveta, ktoré sa tento rok konajú na Slovensku v Bratislave a Košiciach. KanadaMacKenzie Blackwood Big Mac, ako je prezývaný tento brankár, zažíva sezónu ako z ríše snov. 22-ročný gólman bol pred sezónou až štvorkou mužstva Devils. Avšak …