Peklo / Hlavní zprávy / 46: Pouze dva ďáblové těmi vyvolenými

46: Pouze dva ďáblové těmi vyvolenými

Kdo z ďáblů v historii klubu nosil dres s číslem 46? Tentokráte to byli dva šťastlivci, které si stručně představíme.

 

 

Karl Stollery (2017)
Byl do NHL nasazen přes Colorado Avalanche v roce 2014. Tam působil dvě sezóny s odehranými sedmi zápasy. Poté zkoušel své štěstí v San Jose, tam se mu ale také moc nepodařilo se prosadit, do hlavní ligy naskočil do pěti utkání. Nejvíce dostal prostoru v týmu Devils, kde odehrál 11 utkání a přihrál na 3 góly. Jelikož si z bývalých působišť nemohl přinést své oblíbené číslo 3, to bylo vyřazeno po ukončení obránce Kena Daneyka, a oblékl 46.
Karl nyní působí v Rize, která hraje v KHL.

 

Mike Sislo (2016)
Mike nebyl stejně jako Stollery nikdy draftován do NHL, do hlavního týmu se dostal přes AHL, tedy přes Albany Devils. V hlavním týmu zasáhl do hry již v roce 2013, svůj debut si odbyl 3.ledna 2014 na domácí půdě v zápase proti Chicagu Blackhawks.
Na svůj první bod si musel počkat až do zápasu proti St.Louis Blues, kde nahrával na gól českému obránci Marku Židlickému. Celkově pak Mike zaznamenal 5 bodů (3+2).

 

Náš miniseriál pokračuje až do prvního zápasu nové sezony. Do startu ligy zbývá 46 dní!

 

Zdroj: Getty Images, hockey-reference.com

 

Komentáře

Čtěte také

Diabli, ktorí sa predstavia na MS v Bratislave a Košiciach

Pre Devils sa tento rok sezóna skončila už po základnej časti, a tak niektorí Diabli cestujú na Majstrovstvá sveta, ktoré sa tento rok konajú na Slovensku v Bratislave a Košiciach. KanadaMacKenzie Blackwood Big Mac, ako je prezývaný tento brankár, zažíva sezónu ako z ríše snov. 22-ročný gólman bol pred sezónou až štvorkou mužstva Devils. Avšak …