Peklo / Hlavní zprávy / 46: Pouze dva ďáblové těmi vyvolenými

46: Pouze dva ďáblové těmi vyvolenými

Kdo z ďáblů v historii klubu nosil dres s číslem 46? Tentokráte to byli dva šťastlivci, které si stručně představíme.

 

 

Karl Stollery (2017)
Byl do NHL nasazen přes Colorado Avalanche v roce 2014. Tam působil dvě sezóny s odehranými sedmi zápasy. Poté zkoušel své štěstí v San Jose, tam se mu ale také moc nepodařilo se prosadit, do hlavní ligy naskočil do pěti utkání. Nejvíce dostal prostoru v týmu Devils, kde odehrál 11 utkání a přihrál na 3 góly. Jelikož si z bývalých působišť nemohl přinést své oblíbené číslo 3, to bylo vyřazeno po ukončení obránce Kena Daneyka, a oblékl 46.
Karl nyní působí v Rize, která hraje v KHL.

 

Mike Sislo (2016)
Mike nebyl stejně jako Stollery nikdy draftován do NHL, do hlavního týmu se dostal přes AHL, tedy přes Albany Devils. V hlavním týmu zasáhl do hry již v roce 2013, svůj debut si odbyl 3.ledna 2014 na domácí půdě v zápase proti Chicagu Blackhawks.
Na svůj první bod si musel počkat až do zápasu proti St.Louis Blues, kde nahrával na gól českému obránci Marku Židlickému. Celkově pak Mike zaznamenal 5 bodů (3+2).

 

Náš miniseriál pokračuje až do prvního zápasu nové sezony. Do startu ligy zbývá 46 dní!

 

Zdroj: Getty Images, hockey-reference.com

 

Komentáře

Čtěte také

Danny Weight: Kemp Devils byla zajímavá zkušenost, obrovský zážitek

Každý rok slouží rozvojový kemp jako cenná příležitost pro vedení Devils najít nové pilíře pro rozvoj organizace. Je to ale také důležité pro nové tváře, hokejové talenty, jako je například Danny Weight, který byl vděčný za zkušenost, kterou zde získal. „Projít si to všechno, mít spoustu přednášek o kultuře Ďáblů a organizaci, potkávání zajímavých lidí,“ …