Peklo / Hlavní zprávy / Na turnaji nováčků nebude chybět Hischier se Studeničem a Mandátem

Na turnaji nováčků nebude chybět Hischier se Studeničem a Mandátem

Od pátku do pondělí se v buffalském HarborCenter bude konat turnaj nováčků za účastí týmů Devils, Sabres, Bruins a Penguins. Každý tým do něj vyšle několik talentovaných mladíků, sestava New Jersey se skládá z 27 hráčů (3 brankářů, 9 obránců a 15 útočníků).

Na sestavě Ďáblů najdeme tři z posledních čtyř voleb v prvním kole (John Quenneville, Michael McLeod a jednička draftu Nico Hischier), českého útočníka Jana Mandáta, slovenského forvarda Mariána Studeniče anebo nedávný podpis – obránce Willa Butchera.

Pět hráčů už si za New Jersey zahrálo v minulé sezoně. Jsou to Michael Kapla, Steven Santini, Nick Lappin, John Quenneville a Blake Speers.

První zápas odehrají Devils v noci z pátka na sobotu od 1:00 SEČ s Buffalem, v sobotu budou hrát od 21:30 SEČ s Pittsburghem a v pondělí od 18:00 SEČ s Bostonem.

SOUPISKA NEW JERSEY DEVILS NA TURNAJ NOVÁČKŮ
Brankáři: Ken Appleby, Evan Cormier, Mackenzie Blackwood.
Obránci: Will Butcher, Michael Kapla, Steven Santini, Joshua Jacobs, Jaroslav Dyblenko, Jacob MacDonald, Colton White, Colby Sissons, Jocktan Chainey, Nicolas Guay.
Útočníci: Nico Hischier, Nick Lappin, Michael McLeod, Nathan Bastian, Blake Speers, John Quenneville, Brandon Gignac, Brandon Baddock, Ryan Kujawinski, Jan Mandát, Austin Cangelosi, Nikita Popugajev, Jesper Bratt, Marián Studenič

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …