Peklo / Hlavní zprávy / Na turnaji nováčků nebude chybět Hischier se Studeničem a Mandátem

Na turnaji nováčků nebude chybět Hischier se Studeničem a Mandátem

Od pátku do pondělí se v buffalském HarborCenter bude konat turnaj nováčků za účastí týmů Devils, Sabres, Bruins a Penguins. Každý tým do něj vyšle několik talentovaných mladíků, sestava New Jersey se skládá z 27 hráčů (3 brankářů, 9 obránců a 15 útočníků).

Na sestavě Ďáblů najdeme tři z posledních čtyř voleb v prvním kole (John Quenneville, Michael McLeod a jednička draftu Nico Hischier), českého útočníka Jana Mandáta, slovenského forvarda Mariána Studeniče anebo nedávný podpis – obránce Willa Butchera.

Pět hráčů už si za New Jersey zahrálo v minulé sezoně. Jsou to Michael Kapla, Steven Santini, Nick Lappin, John Quenneville a Blake Speers.

První zápas odehrají Devils v noci z pátka na sobotu od 1:00 SEČ s Buffalem, v sobotu budou hrát od 21:30 SEČ s Pittsburghem a v pondělí od 18:00 SEČ s Bostonem.

SOUPISKA NEW JERSEY DEVILS NA TURNAJ NOVÁČKŮ
Brankáři: Ken Appleby, Evan Cormier, Mackenzie Blackwood.
Obránci: Will Butcher, Michael Kapla, Steven Santini, Joshua Jacobs, Jaroslav Dyblenko, Jacob MacDonald, Colton White, Colby Sissons, Jocktan Chainey, Nicolas Guay.
Útočníci: Nico Hischier, Nick Lappin, Michael McLeod, Nathan Bastian, Blake Speers, John Quenneville, Brandon Gignac, Brandon Baddock, Ryan Kujawinski, Jan Mandát, Austin Cangelosi, Nikita Popugajev, Jesper Bratt, Marián Studenič

Čtěte také

Diabli sú ochotní vymeniť voľbu v prvom kole tohtoročného draftu

GM Ray Shero povedal, že by mohlo prísť k výmene, v ktorej by bol zahrnutý aj výber Devils v prvom kole draftu 2018. Stalo by sa tak jedine vtedy, ak by sa našiel tím so zaujímavou protihodnotou. Tím z Newarku má šesť výberov na drafte, ktorý začne 22. júna/června. Medzi nimi je aj ten v …