Peklo / Reporty / Mladíci Devils druhý zápas nezvládli, podlehli Pittsburghu

Mladíci Devils druhý zápas nezvládli, podlehli Pittsburghu

Na úvod nováčkovského turnaje v Bostonu Devils vyhráli, ale proti Pittsburghu je čekalo těžké sousto k pozření. Mladíkům nevyšel vůbec vstup do utkání, kdy krátce po polovině první třetiny prohrávali již o tři branky. Druhá třetina začala o něco lépe, Devils měli převahu, ale nedařilo se jim proměnit šance. A tak přišel trest v podobě dalšího gólu. Mladíci tak prohrávali již o čtyři branky a až v této situaci se jim podařilo korigovat skóre. Další gól padl krátce po začátku třetí třetiny, kdy Speers dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě. Naděje na obrat tak stále žila. O minutu později ale Tučňáci opět odskočili a Ďáblům už se nepovedlo vrátit se do utkání. Pár sekund před koncem ještě Bellerive završil hattrick a Pens tak vyhráli 6:2.

Další zápas hrají Devils v 18:00 SEČ v pondělí proti Bostonu.

Pittsburgh Penguins 6:2 New Jersey Devils
2. Bellerive (Taylor), 4. Blueger (Taylor, Sprong), 11. Di Pauli, 32. Sprong (Blueger), 43. Bellerive (Volcan, Drozg), 59. Bellerive  – 34. Bratt (Sissons), 42. Speers

Střely: 37:26 (20:5, 5:16, 12:5). Vyloučení: 5:5.

Penguins:  D´Orio (Timpano) – Spinozzi, Bengtsson, Dicarlo, Taylor, Lauzon, Zink – Di Pauli, Johnson, Tiffels – Aston-Reese, Blueger, Sprong – Miletic, Quinney, Gardiner – Volcanm Bellerive, Drozg

Devils: Appleby (Cormier) – McDonald, Butcher, Sissons, Santini, Chainey, Dyblenko – Quenneville, McLeod, Bastian – Studenič, Speers, Bratt – Gignac, Cangelosi, Popugajev – Baddock, Mandát, Guay

Kouč John Hynes: Vždy jsme věděli, že to Pavel v sobě má

Devils ve druhém přípravném utkání prohráli na ledě Rangers čtyři sekundy před koncem prodloužení. Byl to typický přípravný zápas, který přinesl hodně zajímavých věcí, ale také ukázal, že oba týmy ještě mají před sebou hodně práce. Tou hlavní bylo na straně Devils vyloučení, hned deset trestů je totiž opravdu mnoho. Na druhou stranu, Pavel Zacha …