Peklo / Reporty / Mladíci Devils druhý zápas nezvládli, podlehli Pittsburghu

Mladíci Devils druhý zápas nezvládli, podlehli Pittsburghu

Na úvod nováčkovského turnaje v Bostonu Devils vyhráli, ale proti Pittsburghu je čekalo těžké sousto k pozření. Mladíkům nevyšel vůbec vstup do utkání, kdy krátce po polovině první třetiny prohrávali již o tři branky. Druhá třetina začala o něco lépe, Devils měli převahu, ale nedařilo se jim proměnit šance. A tak přišel trest v podobě dalšího gólu. Mladíci tak prohrávali již o čtyři branky a až v této situaci se jim podařilo korigovat skóre. Další gól padl krátce po začátku třetí třetiny, kdy Speers dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě. Naděje na obrat tak stále žila. O minutu později ale Tučňáci opět odskočili a Ďáblům už se nepovedlo vrátit se do utkání. Pár sekund před koncem ještě Bellerive završil hattrick a Pens tak vyhráli 6:2.

Další zápas hrají Devils v 18:00 SEČ v pondělí proti Bostonu.

Pittsburgh Penguins 6:2 New Jersey Devils
2. Bellerive (Taylor), 4. Blueger (Taylor, Sprong), 11. Di Pauli, 32. Sprong (Blueger), 43. Bellerive (Volcan, Drozg), 59. Bellerive  – 34. Bratt (Sissons), 42. Speers

Střely: 37:26 (20:5, 5:16, 12:5). Vyloučení: 5:5.

Penguins:  D´Orio (Timpano) – Spinozzi, Bengtsson, Dicarlo, Taylor, Lauzon, Zink – Di Pauli, Johnson, Tiffels – Aston-Reese, Blueger, Sprong – Miletic, Quinney, Gardiner – Volcanm Bellerive, Drozg

Devils: Appleby (Cormier) – McDonald, Butcher, Sissons, Santini, Chainey, Dyblenko – Quenneville, McLeod, Bastian – Studenič, Speers, Bratt – Gignac, Cangelosi, Popugajev – Baddock, Mandát, Guay

Na Ďábly čeká Minnesota, kdo vylepší bodový zisk?

Zápas s Jets je minulostí a Devils se již plně soustředí na duel, který uzavře jejich kanadsko-americký trip. Stane se tak proti Minnesotě Wild. Celek Centrální divize se nachází na posledním místě své skupiny s 20 body na svém kontě. Ďáblové stále drží první pozici, na záda jim ale dýchají naprosto všichni soupeři z Metropolitní divize. Počítá se …