Peklo / Hlavní zprávy / Nováčci Devils porazili Sabres v prodloužení, Kujawinski dal hattrick

Nováčci Devils porazili Sabres v prodloužení, Kujawinski dal hattrick

Na úvod nováčkovského turnaje výhra! Ďáblové si poradili s domácím Buffalem v prodloužení, ačkoliv dvakrát přišli o vedení. Ústřední postavou byl Ryan Kujawinski, jenž dal hattrick, v prodloužení pak rozhodl obránce Michael Kapla. Kvalitní výkon podal rovněž slovenský útočník Marián Studenič, chválu sklidil i Nico Hischier a obránce Will Butcher. Aktivně si počínal i centr čtvrtého útoku Austin Cangelosi.

Další zápas hrají Devils ve 21:30 SEČ proti Pittsburghu.

Buffalo Sabres 3:4pr. New Jersey Devils
17. Pu (Glotov), 35. Blackwell (Fasching, Smith), 47. Blackwell (Muzito-Bagenda, Karabáček) – 7. Kujawinski (Studenič), 27. Kujawinski (Studenič, Jacobs), 57. Kujawinski (Butcher, Cangelosi), 61. Kapla (Bratt)

Střely: 31:38 (5:14, 18:9, 8:14 – 0:1). Vyloučení: 3:6.

Sestavy
Sabres: Johansson (McGrath) – Guhle, Budík, Stephens, Florentino, Osmanski, Neill – Nylander, Pu, Baptiste – Hagel, Cornel, Bailey – Smith, Blackwell, Fasching – Muzito-Bagenda, Glotov, Karabáček.
Devils: Cormier (Appleby) – Butcher, Santini, Dyblenko, Kapla, White, Jacobs – Quenneville, Hischier, Lappin – Bratt, McLeod, Speers – Gignac, Bastian, Popugajev – Kujawinski, Cangelosi, Studenič.

Čtěte také

Na Ďábly čeká Minnesota, kdo vylepší bodový zisk?

Zápas s Jets je minulostí a Devils se již plně soustředí na duel, který uzavře jejich kanadsko-americký trip. Stane se tak proti Minnesotě Wild. Celek Centrální divize se nachází na posledním místě své skupiny s 20 body na svém kontě. Ďáblové stále drží první pozici, na záda jim ale dýchají naprosto všichni soupeři z Metropolitní divize. Počítá se …