Peklo / Reporty / New Jersey si na úvod přípravy poradilo s Washingtonem!

New Jersey si na úvod přípravy poradilo s Washingtonem!

Capitals otevřeli skóre prvního přátelského utkání před sezonou 2017/2018 při vlastním oslabení, když se z dorážky prosadil Nathan Walker. První třetina se celkově nesla ve znamení obrovského počtu vyloučení, sudí rozdával jeden trest za druhým a z utkání dělal poměrně bramboračku.

Ve 22. minutě Devils vyrovnali, tečovanou střelou od modré se o to postaral Mirco Müller. V půlce utkání došlo ke střídání gólmanů, Kinkaida nahradil Scott Wedgewood a na straně hostí šel do branky Vítek Vaněček místo Holtbyho. Český brankář inkasoval jako první, když se po pasu od Blandisiho prosadil osamocený Stefan Noesen. V závěru periody navýšili Ďáblové na 3:1, po úniku z trestné lavice se trefil Kyle Palmieri.

V 56. minutě přidali domácí čtvrtou branku. Postaral se o ni sám Nico Hischier, který obral soupeře o kotouč a krásným blafákem překonal Vítka Vaněčka. Zápas plný vyloučení (10:10) tak skončil 4:1 ve prospěch New Jersey Devils!

New Jersey Devils 4:1 Washington Capitals
22. Müller (Blandisi), 32. Noesen (Blandisi, Bratt), 40. Palmieri, 56. Hischier – 5. Walker (Eller)

Střely: 36:30 (11:12, 17:7, 8:11). Vyloučení: 10:10. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 6310.

Devils: Kinkaid (od 30. Wedgewood) – Moore, Severson, Butcher, Prout, Müller, Dyblenko – Hall, Johansson, Palmieri – Quenneville, Hischier, Hayes – Bratt, Blandisi, Noesen – Baddock, Coleman, Lappin.
Capitals: Holtby (od 30. Vaněček) – Djoos, Carlson, Ness, Lewington, Johansen, Chorney – Riat, Stephenson, Oshie – Burakovsky, Boyd, Chiasson – Walker, Eller, Elgestal – Malenstyn, Graovac, Barber.

Rozhodčí: Pochmara, L’Ecuyer – Driscoll, Smith.

Farma se trápí – Binghamton je jedním z dvou nejhorších týmů v AHL

Přestěhování týmu z Albany do Binghamtonu možná pomohlo na návštěvnosti a zájmu fanoušků, co se týče výsledků, zde to již takové světlé ale není. Ba naopak, je to velice tmavé. Ďáblové jsou po 24 odehraných zápasech společně s Chicago Wolves nejhorším týmem v AHL. 8 výher, 13 proher v základní hrací době a 3 prohry …