Peklo / Reporty / To byla paráda! Ďáblové si smlsnuli na Buffalu, Bratt opět zářil

To byla paráda! Ďáblové si smlsnuli na Buffalu, Bratt opět zářil

Nádhera. Jedním slovem nádhera. Devils ve druhém zápase sezony opět vyhráli, na ledě Buffala Sabres navíc sehráli krásnou partii, která byla oku fanouška týmu z Newarku skutečně lahodící!

Ďáblové šli do vedení v 7. minutě, kdy Gibbons nahazoval puk před branku a ten se od helmy Stefana Noesena šťastně odrazil za záda Chada Johnsona. Další gól přidalo New Jersey 64 sekund před koncem první třetiny – tentokráte ho vstřelil Brian Gibbons sám, když těžil z velmi dobré práce Nica Hischiera, pro něhož to byl první bod v NHL. Ve druhé třetině vykřesal naději pro domácí Evander Kane, ale pak přišel ďábelský koncert. Nejprve skóroval nováček Jesper Bratt, poté jeho krajan Marcus Johansson. Ten těžil ze skvělého pasu Halla, stejně jako o chvíli později znovu Jesper Bratt. A aby toho nebylo málo, tak na 6:1 navyšoval po úniku 2 na 1 díky pasu Bratta Marcus Johansson. Třetí třetina už toho příliš nenabídla – Sabres do ní poslali místo brankáře Chada Johnsona jeho náhradníka Robina Lehnera a ten již neinkasoval. Hostující Schneider obdržel ještě branku z hole Evandera Kanea. Zápas tak skončil 6:2 pro Devils!

Buffalo Sabres 2:6 New Jersey Devils
26. Kane (Ristolainen), 58. Kane (Pominville) – 7. Noesen (Gibbons), 19. Gibbons (Hischier, Johansson), 26. Bratt (Henrique, Müller), 28. Johansson (Hall), 33. Bratt (Hall, Greene), 39. Johansson (Bratt)

Sabres: Johnson (od 41. Lehner) – Beaulieu, Ristolainen, Scandella, Tennyson, McCabe, Antipin – Girgensons, O’Reilly, Griffith – Kane, Eichel, Pominville – Pouliot, Reinhart, Okposo – Larsson, Josefson, Moulson.
Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Severson, Moore, Butcher, Müller, Santini, Lovejoy – Hall, Zacha, Bratt – Johansson, Hischier, Hayes – Wood, Henrique, Noesen – Gibbons, Coleman.

Farma se trápí – Binghamton je jedním z dvou nejhorších týmů v AHL

Přestěhování týmu z Albany do Binghamtonu možná pomohlo na návštěvnosti a zájmu fanoušků, co se týče výsledků, zde to již takové světlé ale není. Ba naopak, je to velice tmavé. Ďáblové jsou po 24 odehraných zápasech společně s Chicago Wolves nejhorším týmem v AHL. 8 výher, 13 proher v základní hrací době a 3 prohry …