Peklo / Reporty / To byla paráda! Ďáblové si smlsnuli na Buffalu, Bratt opět zářil

To byla paráda! Ďáblové si smlsnuli na Buffalu, Bratt opět zářil

Nádhera. Jedním slovem nádhera. Devils ve druhém zápase sezony opět vyhráli, na ledě Buffala Sabres navíc sehráli krásnou partii, která byla oku fanouška týmu z Newarku skutečně lahodící!

Ďáblové šli do vedení v 7. minutě, kdy Gibbons nahazoval puk před branku a ten se od helmy Stefana Noesena šťastně odrazil za záda Chada Johnsona. Další gól přidalo New Jersey 64 sekund před koncem první třetiny – tentokráte ho vstřelil Brian Gibbons sám, když těžil z velmi dobré práce Nica Hischiera, pro něhož to byl první bod v NHL. Ve druhé třetině vykřesal naději pro domácí Evander Kane, ale pak přišel ďábelský koncert. Nejprve skóroval nováček Jesper Bratt, poté jeho krajan Marcus Johansson. Ten těžil ze skvělého pasu Halla, stejně jako o chvíli později znovu Jesper Bratt. A aby toho nebylo málo, tak na 6:1 navyšoval po úniku 2 na 1 díky pasu Bratta Marcus Johansson. Třetí třetina už toho příliš nenabídla – Sabres do ní poslali místo brankáře Chada Johnsona jeho náhradníka Robina Lehnera a ten již neinkasoval. Hostující Schneider obdržel ještě branku z hole Evandera Kanea. Zápas tak skončil 6:2 pro Devils!

Buffalo Sabres 2:6 New Jersey Devils
26. Kane (Ristolainen), 58. Kane (Pominville) – 7. Noesen (Gibbons), 19. Gibbons (Hischier, Johansson), 26. Bratt (Henrique, Müller), 28. Johansson (Hall), 33. Bratt (Hall, Greene), 39. Johansson (Bratt)

Sestavy
Sabres: Johnson (od 41. Lehner) – Beaulieu, Ristolainen, Scandella, Tennyson, McCabe, Antipin – Girgensons, O’Reilly, Griffith – Kane, Eichel, Pominville – Pouliot, Reinhart, Okposo – Larsson, Josefson, Moulson.
Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Severson, Moore, Butcher, Müller, Santini, Lovejoy – Hall, Zacha, Bratt – Johansson, Hischier, Hayes – Wood, Henrique, Noesen – Gibbons, Coleman.

Čtěte také

Můžeme na sebe být pyšní, pronesl směrem ke kabině trenér Hynes

Hráči New Jersey Devils přetlačili Tampu Bay v jediném utkání série prvního kola play off. Pro partu trenéra Hynese tak letošní sezona končí, avšak Devils se rozhodně nemají za co stydět. Výhled do budoucích sezon je více než slibný a se zvučnými jmény, jako je například nedávno podepsaný Joey Anderson, půjde z Ďáblů znovu strach, ačkoliv si …