Peklo / Ohlasy / Jsme strašně moc vylučovaní, mrzí trenéra Johna Hynese. Hráče za to trestá

Jsme strašně moc vylučovaní, mrzí trenéra Johna Hynese. Hráče za to trestá

Devils v back-to-back zápase nestačili na Žraloky ze San Jose, kteří si z Prudential Center odvezli body za výhru 3:0. Tým z Newarku nyní bude mít volný týden na to, aby se zamyslel nad svým výkonem a zapracoval na chybách, které jej srážely.

I přesto za sebou mají skvělou bilanci 6-2-0. Upřímně – to málokdo čekal. „Je to tak, start se našemu týmu opravdu podařil,“ říká útočník Kyle Palmieri. „Věděli jsme, že nás čekají těžké zkoušky, ale složili jsme je víceméně dobře. Nyní máme týden na to, abychom se ještě zlepšili,“ doplňuje.

New Jersey velmi sráží vyloučení. Hned v šesti z osmi zápasů nabídli soupeři pět přesilovek či více. „Jsme strašně moc vylučovaní, na tom se shodneme,“ zlobí se trenér John Hynes. „Mluvili jsme o tom. Zaměřili se na to, sledovali video, zopakovali si pravidla…“ hledá marně příčinu.

Hráči jsou za zbytečná vyloučení tvrdě trestáni. Palmieri seděl 10 minut po zbytečném krosčeku na obránce Dillona ve 27. miutě, Miles Wood od 34. minuty vůbec nehrál poté, co dostal čtyřminutový trest za hru vysokou holí. „Zkrátka to musíme ukončit. Hráči za zbytečné tresty budou sedět,“ varuje kouč.

Týdenní přestávka ale hráčskou kabinu moc netěší. „Odpočívat jsme mohli v létě, osobně bych radši hrál než tohle. Je těžké mít sedmidenní přestávku a pak se vrátit zpět do formy. Když mi bylo 16, možná se mi to líbilo, ale je mi 25 a už jsem zvyklý hrát a hrát. Škoda, že máme takovou přestávku,“ kroutí hlavou Taylor Hall.

Švédský útočník Jesper Bratt byl hostujícím kapitánem Joem Pavelskim v průběhu utkání trefen hokejkou tam… kam by si to nepřál žádný muž. Bez vyloučení. „Samozřejmě, že to bolelo. Bruslil druhým směrem než já a píchnul mě do koulí (čtenářům se omlouváme, ale jedná se o autentickou citaci). Raději jsem zamířil na střídačku, protože to fakt bolelo,“ řekl švédský útočník.

Ďábly také trápí, že soupeře pouští k mnoha střelám. Jednotlivě po zápasech jich bylo tolik: 41 – 25 – 50 – 28 – 31 – 37 – 33 – 33. A i když z toho byly jen dvě prohry, není to dobře. „Každý zápas se nám nepodaří dát čtyři góly,“ ví brankář Keith Kinkaid. „Zkrátka z této prohry se musíme během přestávky poučit,“ uzavírá.

Čtěte také

Velký přehled Draftu. Koho Devils ulovili?

Máme za sebou nestandardní Draft, kvůli šíření viru COVID-19 bylo potřeba přijmou opatření a volby se konaly telegraficky. A jak to dopadlo? Kdo bude v příští sezoně na nováčkovském kempu? New Jersey mělo celkem 9 voleb, z toho 3 v prvním kole. Na ty nejlepší v seznamu so zálusk děla nemohlo, první volba byla až …