Peklo / Reporty / New Jersey nenašlo recept na Andersena, padlo 0:1 v prodloužení

New Jersey nenašlo recept na Andersena, padlo 0:1 v prodloužení

Poprvé v letošní sezoně NHL se na branku čekalo déle než tři třetiny. A skoro zápas za stavu 0:0 dospěl až do nájezdů, to ale domácí William Nylander odmítl.

Zápasu od jeho úvodu kralovali především muži v maskách. Jak Frederik Andersen, tak hlavně Cory Schneider se museli hodně činit a zvládali to na jedničku. Utkání za stavu 0:0 dospělo dokonce až do prodloužení. Těsně před koncem ho rozhodl švédský útočník ve službách Toronta William Nylander, který tak zajistil druhý bod pro domácí celek.

Zajímavosti

  • Travis Zajac si odbyl sezonní debut, a to ve formaci vedle Jespera Bratta a Drewa Stafforda. A byl to pro něj 780. zápas v dresu Devils (a v NHL), největší počet mezi aktivními hráči.
  • Poprvé v této sezoně vstupovali Ďáblové do třetí třetiny za stavu 0:0, posléze tedy i do prodloužení.
  • Jednalo se o první utkání v této sezoně, které za stavu 0:0 dospělo do prodloužení.

Toronto Maple Leafs 1:0pp. New Jersey Devils
65. Nylander (Kadri, Rielly)

Střely: 25:42 (12:10, 4:10, 7:14 – 2:8). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Walsh, Rooney – Cherrey, Devorski. Diváci: 19 202.

Tři hvězdy zápasu: 1. Frederik Andersen (42 zákroků), 2. William Nylander (1+0), 3. Cory Schneider (24 zákroků).

Sestavy
Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, Zajcev, Borgman, Carrick – Hyman, Marleau, Brown – Komarov (A), Kadri, Nylander – van Riemsdyk, Bozak (A), Marner – Martin, D. Moore, Sošnikov.
Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene (C), Santini, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Hischier, Palmieri – Bratt, Zajac (A), Stafford – Henrique, Boyle, Wood – Gibbons, Coleman, Noesen.

Čtěte také

Na ledě Hurricanes to budou mít Devils těžké

Zápasy Back-to-back nejsou mezi hráči moc oblíbené, avšak všechny týmy je musí absolvovat. Dnes v noci od 1:00 SEČ se ďáblové představí na ledě Caroliny Hurricanes. Novinky z kabiny Devils:➡️ Sestava pro dnešní zápas bude známa až temně před zápasem➡️ Do branky nastoupí Louis Domingue Předpokládaná sestava:Domingue (Blackwood) – Greene, Subban, Butcher, Severson, Müller, Carrick – Bratt, …