Peklo / Ohlasy / Bojovat musíte celý zápas, nehledě na výsledek, podotýká Taylor Hall

Bojovat musíte celý zápas, nehledě na výsledek, podotýká Taylor Hall

Tohle se zkrátka nevydařilo. Zápas v Arizoně nedopadl pro Ďábly vůbec dobře, domácí Coyotes vyhráli 5:0.

„Myslím si, že ve druhé třetině jsme měli solidní tlak, ale odměněni jsme za to nebyli,“ mrzí kouče Johna Hynese. „Můžeme se z toho jenom poučit. Musíme být příště lépe připraveni hrát vyrovnanější zápas, bude třeba být chytřejší v několika situacích,“ upozorňuje.

Je to pravda. New Jersey mělo dobrý tlak, nicméně bývalý brankář týmu Scott Wedgewood řekl v dresu Arizony jasné NE. V souboji s Keithem Kinkaidem, kterému v přípravě podlehl v boji o pozici dvojky, tentokráte jasně zvítězil.

„Bylo to pro mě hodně speciální,“ říká Wedgewood. „Uznávám, že člověk má proti týmu, který ho vyměnil, extra motivaci navíc. Neberu to tak, že jsem chtěl Devils dokázat, že udělali chybu, to ne, je to byznys a naprosto tomu rozumím… Jen mě zkrátka motivovalo se proti nim ukázat,“ dodává.

„Je to dobrý brankář,“ chválí ho Ben Lovejoy. „My jsme si ale před brankou nevytvořili moc tlaku. Všechno viděl a udělal taky několik dobrých zákroků,“ hledá chybu obránce New Jersey.

Velice nepříjemné bylo pro Ďábly inkasovat druhou branku v závěru třetiny, která byla smolná. John Moore se snažil odehrát skákající puk před forčekujícími hráči Arizony, ale ti ho nakonec získali a o šťastném odrazu dopravili do branky. „Třetina nekončí dokud neuplyne 20 minut, tak to prostě je. Byl to nešťastný odraz, občas se to stane, my taky někdy dáme góly podobným stylem,“ řekl k inkriminované situaci Keith Kinkaid.

John Hynes si po gólu na 5:0 vzal timeout. Co k týmu adresoval? „I když bylo po zápase, řekl nám, abychom nadále bojovali a nepřestávali hrát. Je těžké udržet za takového stavu koncentraci. Ukáže se ale ten pravý charakter. Nehledě na výsledek musíte hrát a bojovat po celou dobu,“ prozradil Taylor Hall.

Čtěte také

Jsem hrdý, že mohu nastupovat v americkém dresu, nechal se slyšet Will Butcher

Druhý zápas na světovém šampionátu v Dánsku mají za sebou hokejisté USA. Podle výsledku 4:0 to vypadá na jednoznačný zápas ze strany Spojených států. Jenže opak je pravdou. Dánové měli několik velkých šancí, které však nedokázali proměnit a Američané tak trestali. Velký podíl na vítězství mají také dva hráči Devils – Will Butcher a Keith …