Peklo / Binghamton Devils / Farma se trápí – Binghamton je jedním z dvou nejhorších týmů v AHL

Farma se trápí – Binghamton je jedním z dvou nejhorších týmů v AHL

Přestěhování týmu z Albany do Binghamtonu možná pomohlo na návštěvnosti a zájmu fanoušků, co se týče výsledků, zde to již takové světlé ale není. Ba naopak, je to velice tmavé. Ďáblové jsou po 24 odehraných zápasech společně s Chicago Wolves nejhorším týmem v AHL.

8 výher, 13 proher v základní hrací době a 3 prohry v prodloužení. Tuhle hrůzostrašnou bilanci se ziskem pouze 39,6 % možných bodů mají svěřenci trenéra Ricka Kowalskyho.

Binghamton z posledních devíti zápasů vyhrál pouze dva… A mezi porážkami byly i příděly stylu 1:7 a 3:10. Brankářům se nedaří, obrana dělá chyby, útok není tak produktivní, jak by měl být. Přesto můžeme na farmě najít různá pozitiva mezi hráčskými výkony.

Ze všeho nejvíce vystupuje čtyřiadvacetiletý obránce Jacob MacDonald. Americký zadák nebyl nikdy draftovaný, má podepsanou smlouvu pouze v AHL a přesto je druhým nejproduktivnějším bekem soutěže a hlavně nejproduktivnějším hráčem týmu! Ve 23 zápasech vstřelil 10 branek a přidal 12 asistencí.

Na druhém místě je zkušený 36letý útočník Bracken Kearns, který posbíal 19 bodů ve 24 zápasech (5+14). Nejlepším střelcem je s 12 góly Nick Lappin, 11 bodů ve 14 utkáních pak posbíral John Quenneville. Poměrně dobře je na tom s bilancí 3+10 také obránce Viktor Lööv, zbytku kádru už se bodově příliš nedaří.

Pomoci by tomu měl útočník Spencer Abbott, který je nejnovější posilou farmy. Přišel ze San Diega, kde v 16 duelech nastřádal 20 bodů (6+14).

V brance nastoupil k 17 zápasům Mackenzie Blackwood (87,3 % úspěšnost zásahů) a k 9 zápasům Ken Appleby (88,6 % úspěšnost zásahů). To skutečně nejsou čísla, která by brankář chtěl mít…

Český útočník Jan Mandát nastupuje většinou ve čtvrté formaci. V 17 odehraných zápasech má na kontě 1 asistenci.

Farma z Binghamtonu má rozhodně na čem pracovat.

Komentáře

Čtěte také

Devils oznámili soupisku na rozvojový kemp. Kdo je kdo v týmu?

Již tradičně se v červenci koná rozvojový kemp mladíků a nadějných hráčů, kteří patří organizaci New Jersey Devils. Mimo hráčů širšího kádru byli povoláni také draftovaní hráči posledních let či synové slavných otců. Kdo je kdo? Kemp startuje 9.7 a trvat bude čtyři dny. Zde je kompletní program, který jsme na našem webu nabídli již …