Peklo / Ohlasy / John Moore: Tímto stylem hry nebudeme úspěšní

John Moore: Tímto stylem hry nebudeme úspěšní

Pokaždé, když Devils dělají malou chybu, zdá se, že za to platí.
Přinejmenším to tak vypadalo ve včerejším zápase, kde vedli a nakonec podlehli v samostatných nájezdech  v poměru 4:5. Byl to pátý zápas v řadě bez výhry, současná bilance je 0-2-3.

Travis oslavuje jeden zvých svou gólů v brance Islanders

Skóre otevřel ve třetí minutě Kyle Palmieri, když se otočil kolem branky, ale rozhodčí okamžitě zamával směrem k videorozhodčímu, protože bylo rozhodnuto, že Palmieri měl náhodný kontakt s brankářem Islanders Jaroslavem Halákem.
Po shlédnutí videa poukázal trenér společnosti Devils John Hynes na to, že nedošlo k bránění brankáře, ale gól nebyl ani tak uznán. Devils jsou posledním týme v NHL, který využívá tzv. „Coach challenge“.

Kyle Palmieri sleduje situaci po vstřelení puku do branky

Dvě branky si připsal Travis Zajac, když skóroval v 25. a 37.minutě.

„Prostě jsme nedokázali udržet náskok dvou branek a nakonec jsme padli,“ řekl Taylor Hall. „Pro náš tým  je to frustrující, protože letos hrajeme velmi dobrý hokej. Přehráváme týmy, ale jsou to malé věci, které nám radost ze hry kazí. Prostě jen trochu selháváme v důležitých momentech.“

Taylor Hall se styděl za svůj trest ve třetí třetině, když Devils drželi vedení 4-2. Hall dostal loktem od Brocka Nelsona, ale potrestán byl za oplacení zákroku kroščekem. Celá střídačka shlédla opakovaný záznam na informační kostce a reklamovala trest u rozhodčího, ten ale svůj verdikt nezměnil. Islanders snížili na 4:3 a pět minut před koncem zápasu vyrovnali a poslali zápas do prodloužení.

„Hrajeme dobrý hokej, ale každý náš zápas je těsný a teď to není dostačující,“ řekl Schneider. „I když hrajeme hokej o těsných rozdílech, musíme vyhrávat. Tímto stylem hry nebudeme nikdy uspěšní.“

Ďáblové měli výhru na svých hokejkách, když, dvakrát skórovali ve 37 vteřinách na začátku třetí třetiny.

„Dalším krokem pro náš tým je srovnat se s tlakem, který je na nás vyvíjen,“ řekl obránce John Moore. „Musíme být agresivní a výhry si vybojovat. Teď opravdu pijeme z hořkého poháru, ale musíme se dívat do budoucna.“

Devils mají před sebou velmi dlouhou pauzu. Další zápas hrají až v noci na něděli, kdy přivítají doma Flyers.

Diabli sú ochotní vymeniť voľbu v prvom kole tohtoročného draftu

GM Ray Shero povedal, že by mohlo prísť k výmene, v ktorej by bol zahrnutý aj výber Devils v prvom kole draftu 2018. Stalo by sa tak jedine vtedy, ak by sa našiel tím so zaujímavou protihodnotou. Tím z Newarku má šesť výberov na drafte, ktorý začne 22. júna/června. Medzi nimi je aj ten v …