Peklo / Ohlasy / Nezajímají nás soupeři, soustředíme se sami na sebe, a to je hlavní, pochvaluje si Taylor Hall

Bylo to veliké vítězství. Ďáblové porazili na domácím ledě Washington 4:3 v prodloužení a znovu dokázali, že se s nimi letos prostě musí počítat.

Hlavním hrdinou duelu se nakonec stal Taylor Hall, jenž v úvodní minutě prodloužení rozhodl a připsal si stý bod v dresu Devils. „Washington byl v posledních letech neuvěřitelně silný tým. Já na nás už ovšem pozoruji, že nás nezajímají soupeři, ale soustředíme se hlavně sami na sebe, na svou hru,“ těší hvězdného forvarda.

V předchozích vzájemných zápasech této sezony sice Washington uspěl dvakrát v poměru 5:2, dnes v noci ale bylo vše jinak. „Ta první dvě utkání se nám vůbec nepovedla,“ vzpomíná další ze střelců, kapitán Andy Greene. „Chtěli jsme využít toho, že Capitals delší dobu nehráli. Nastavili jsme rytmus hry a myslím, že jsme odvedli dobrou práci,“ dodává.

Devils (24-12-8) jsou tak nyní o čtyři body za vedoucím Washingtonem (28-14-4) v tabulce Metropolitní divize.

Finský obránce Sami Vatanen si ve svém 300. utkání kariéry NHL připsal hned tři asistence (číslo 100, 101 a 102 celkově). V posledních 12 zápasech tak zapsal deset bodů (1+9).

Trenéra Johna Hyneses těší zlepšené výkony některých jedinců. „Někteří předtím nehráli tak, jak mohli. I dnes jsme udělali nějaké chyby, ale tentokráte to nebylo v důsledku toho, že by se hráči nesnažili a podávali špatné výkony. Dokázali jsme to napravit,“ má radost hlavní kouč.

Capitals měli šanci v přesilových hrách, a to hned pětkrát. Ovečkin na levém kruhu, to je postrach každého celku… Jenomže New Jersey všech pět oslabení ubránilo! „Výborný výkon. Jeden z důvodů našeho vítězství. Hráči, kteří bránili oslabení, odvedli výbornou práci,“ pochválil je John Hynes.

Nejvíce času na ledě v oslabení strávili Brian Gibbons (6:55), Andy Greene (6:06) a Ben Lovejoy (5:44). Kredit tedy patří i těmto hráčům. „Hrozně nám to pomohlo. Ti kluci parádně bojovali, ukazuje to jejich charakter,“ vysekl jim poklonu také Taylor Hall.

Další zápas čeká Devils zítra od 19:00 SEČ na ledě Philadelphie Flyers. V pražské restauraci Tiebreak bude připraveno živé promítání tohoto utkání, více informací na FB události ZDE.

Devils pokračujú v domácej šnúre, keď ich protivníkom budú Dallas Stars!

Devils dnes pokračujú v domácej šnúre zápasov a zmerajú si sily proti Dallasu Stars. Diabli sa budú snažit nadviazať na výborný vstup do sezóny a pripísať si štvrté víťazstvo v rade. Zápasy Stars v sezóne 2018/19: Dallas v prebiehajúcej sezóne zatiaľ odohral 5 zápasov. V štyroch domácich zápasoch si Stars pripísali tri výhry a jednu …