Peklo / Ohlasy / Další prohra hráče zdravě naštvala

Další prohra hráče zdravě naštvala

Bez Taylora Halla v sestavě je to vždy ohromně těžké. Zranění jsou ovšem součástí sezóny v NHL a je potřeba se s nimi vyrovnat. To se ale Devils proti Detroitu nepovedlo.

„Měli jsme hrát tvrději,” řekl Brian Boyle. „Zaměřujeme se na to, víme, že je to potřeba.

Hvězdný Hall by měl chybět jen dvě utkání a New Jersey doufá, že tomu tak opravdu bude. V zápase nedali jediný gól, což se jim stalo již počtvrté v sezóně, a navíc nevyužili jedinou z pěti přesilovek.

Devils sice zůstali na druhém místě Metropolitní divize, avšak mají náskok pouze tří bodů na Rangers, kteří drží poslední místo pro Wild Card. S formou, v jaké tým z Newarku momentálně hraje, je možné, že se bude propadat ještě níže.

­„Musíme se vrátit k vyrovnaným výkonům,“ nabádá svůj tým Cory Schneider. „V sezóně už se nám podařilo přerušit špatné období a opět jsme hráli výborně. To je ale minulost. Musíme se dívat dopředu, porozumět tomu, proč se nám nedaří nyní a přijít na to, co s tím dělat. Jedině to nám začne vyhrávat další body.“

Hráči nejsou spokojení, chtějí vyhrávat. Je ovšem vidno, že problém je již zakořeněn i v jejich psychice. Bude to chtít nějaký impuls, který by je nakopl a ukázal jim, že na to stále mají.

„Víme, co se v kabině děje,“ dodával Blake Coleman. „Musíme se naladit rychle na jinou vlnu a zabojovat.“

Ďábly poslední dobou trápí i hrozně pomalé starty do utkání. Ví o tom i John Hynes, který s tím není ani trochu spokojený.

„Nevím, musíte se zeptat hráčů, proč začátky prospí,“ reagoval nespokojeně kouč New Jersey. „Když nejsme připravení hrát, blokovat střely, chodit před branku, snažit se od počátku zápasu, nemůžeme vyhrávat. Přesně tak, jak jsme viděli poslední zápasy.”

Čtěte také

Kterým Ďáblům končí po této sezoně smlouva?

Sezona 2017/2018 je definitivně za námi, hráči Ďáblů sice mohou začít trochu více odpočívat, avšak vedení musí být stále v pozoru. Před novou sezonou bude muset přijít hned několik rozhodnutí týkajících se smluv se stávajícími, ale třeba i novými tvářemi Devils. Kdo se vrátí do pekelné kabiny? Kdo ne? Zde je několik hráčů, kteří se budou …